تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

از حاشیه تا متن نهمین روز جشنواره فیلم فجر ۳۶ + تصاویر

از حاشیه تا متن نهمین روز جشنواره فیلم فجر ۳۶ + تصاویر

نهمین روز جشنواره فیلم فجر ۳۶ و هشتمین روز حضور اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت با نمایش سه فیلم مصادره ، سوء تفاهم و دارکوب همراه بود.

از حاشیه تا متن نهمین روز جشنواره فیلم فجر ۳۶ + تصاویر

در نهمین روز جشنواره فیلم فجر ۹۶ چه گذشت

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در حال سپری کردن روزهای پایانی است و این روزهای پرهیاهو در جشنواره فیلم فجر ۳۶ با حضور پررنگ تر اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت همراه است. هشتمین روز حضور اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت و نهمین روز آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با نمایش سه فیلم مصادره به کارگردانی مهران احمدی ، سوء تفاهم ساخته احمدرضا معتمدی و دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی همراه بود.

روز پرهیاهوی جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت

عوامل و بازیگران سه فیلم مصادره ، سوء تفاهم و دارکوب با حضور در پردیس سینمایی ملت پاسخگوی خبرنگاران و عوامل رسانه شدند و با هم قابی ماندگار را خلق کردند.

نمایش فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر

جلسه پرسش و پاسخ فیلم سینمایی مصادره با حضور مهران احمدی؛ کارگردان فیلم، محمدحسین قاسمی؛ تهیه کننده، علی فوقانی؛ فیلمنامه نویس، مسعود سخاوت دوست؛ آهنگساز، فرید ناظرفصیحی؛جلوه های ویژه بصری، مسعود سلامی؛مدیر فیلمبرداری، اصغر نژاد ایمانی؛طراح صحنه و لباس، سجاد پهلوان زاده؛ جانشین تهیه کننده و تدوین، نوید فرح مرزی؛ چهره پرداز، رضا عطاران، هومن سیدی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، بازیگران فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

جشنواره فیلم فجر

بازیگران و عوامل فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر ۳۶

جلسه پرسش و پاسخ فیلم مصادره به صحبت های مهران احمدی و رضا عطاران و دیگر عوامل فیلم گذشت و بخش مهم این گفتگو با محوریت داستان و شخصیت های فیلم سپری شد و رضا عطاران از علاقه ای که به داستان این فیلم داشت صحبت کرد و از دلیل انتخاب این نقش در مصادره گفت و خاطره ای پدر و عمویش تعریف کرد.

رضا عطاران

رضا عطاران در جشنواره فیلم فجر ۳۶

هومن سیدی در ادمه این نشست از عصبانی شدن این روزهایش صحبت کرد و از تجربه خوبی بازی در کنار رضا عطاران گفت و ادامه این گفتگو با صحبت های مهران احمدی درباره شخصت های فیلمش و بحث هایی پیرامون آن گذشت.

جشنواره فیلم فجر

بازیگران و عوامل فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر ۳۶

مصادره نخستین فیلم مهران احمدی در مقام کارگردانی است، نویسندگی علی فرقانی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۶ است. «مصادره» یک کمدی قصه گو است.

فیلم مصادره

رضا عطاران و مهران احمدی با فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر ۳۶

خلاصه داستان :این فیلم از دهه ۵۰ آغاز می شود و داستان یک ساواکی با بازی رضا عطاران است که درگیر ماجراهایی می شود. این نخستین حضور مهران احمدی به عنوان کارگردان در سینماست.

فیلم مصادره

رضا عطاران و هومن سیدی در فیلم مصادره

بازیگران:رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، مزدک میرعابدینی، میرطاهر مظلومی، ملینا آلیسا، هادی کاظمی، مهران احمدی، ناصر طهماسب و …


نمایش فیلم سوء تفاهم در جشنواره فیلم فجر

نشست پرسش و پاسخ فیلم سوتفاهم با حضور احمدرضا معتمدی (کارگردان)، جلیل شعبانی (تهیه کننده)، پیمان شادمانفر (مدیر فیلمبرداری)، نازنین مفخم (تدوین گر)، سارا سمیعی (طراح لباس)، کیوان مقدم (طراح صحنه)، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، کامبیز دیرباز و مهدی فخیم زاده در پردیس ملت برگزار شد.

جشنواره فیلم فجر

بازیگران و عوامل فیلم سوء تفاهم در جشنواره فیلم فجر ۳۶

نشست خبری فیلم سوء تفاهم با صحبت های احمدرضا معتمدی آغاز شد و این کارگردان ضمن تشکر از بازیگران و عوامل فیلمش گفت :ما تلاش کردیم این فیلم را در ژانر معمایی و عاشقانه بسازیم و فکر میکنم بتوانیم رقیب فیلم های کمدی در فروش باشیم.

مریلا زارعی

مریلا زارعی در جشنواره فیلم فجر ۳۶

در ادامه این نشست خبری مریلا زارعی از نقشش در فیلم گفت و از مشاوره گرفتن از خواهرش در انتخاب نقش هایش صحبت کرد و هانیه توسلی دیگر بازیگر این فیلم سینمایی از نقشش در فیلم که تداعی روزهای ابتدایی کارش بود صحبت کرد و مهدی فخیم زاده ، پژمان جمشیدی و کامبیز دیرباز نیز هرکدام از نقششان در فیلم و داستان آن گفتند.

جشنواره فیلم فجر

کامبیز دیرباز ، مهدی فخیم زاده و هانیه توسلی در جشنواره فیلم فجر ۳۶

سوء تفاهم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا معتمدی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی محصول سال ۱۳۹۶ است.

جشنواره فیلم فجر

مریلا زارعی و کامبیز دیرباز در فیلم سوء تفاهم

خلاصه داستان :قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است؛ و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان گیری نیز به پیش می رود.

بازیگران:مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، اکبر عبدی، مهدی فخیم زاده، آرش نوذری


نمایش فیلم دارکوب در جشنواره فیلم فجر

نشست پرسش و پاسخ فیلم دارکوب با حضور بهروز شعیبی؛ کارگردان، سید محمود رضوی؛ تهیه کننده، آزیتا ایرایی؛ نویسنده، بهزاد عبدی؛ آهنگساز، علیرضا برازنده؛ مدیر فیلمبرداری، فرامرز هوتهم؛ تدوینگر، آیدین ظریف؛ طراح صحنه و لباس، کامران حجازی؛ مدیر تولید، سارا بهرامی، مهناز افشار، امین حیایی، نگار عابدی؛ بازیگران با اجرای محمود گبرلو در پردیس سینما گالری پردیس برگزار شد.

جشنواره فیلم فجر

بازیگران و عوامل فیلم دارکوب در جشنواره فیلم فجر ۳۶

در نشست خبری فیلم سینمایی دارکوب بهروز شعیبی کارگردان این فیلم از دارکوب به عنوان سخت کاری که جلوی دوربین برده بود یاد کرد و گفت:من تمام تلاش خود را برای این فیلم کرده ام و این انتقادها که موضوع فیلم تکراری است و باعث پیشرفت من نمیشود برایم اهمیتی ندارد.

نگار عابدی

نگار عابدی در جشنواره فیلم فجر ۳۶

بخش دیگری از این جلسه پرسش و پاسخ با صحبت های مهناز افشار سپری شد و این بازیگر کشورمان درباره بازی در این فیلم گفتن:این فیلم دغدغه شخصی من بود و من خیلی دوست داشتم در این فیلم بازی کنم و دغدغه اجتماعی را به نمایش درآورم. ادامه این نشست با صحبت های تهیه کننده و نویسنده این فیلم و پاسخ به سوالات خبرنگاران سپری شد.

دارکوب فیلمی به کارگردانی و نویسندگی بهروز شعیبی و به تهیه کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می کند.

مهناز افشار

مهناز افشار در فیلم سینمایی دارکوب

خلاصه داستان :هیچ چیز سخت تر از اون نیست که ببینی عزیزت تصمیم گرفته تنها باشه. تو از دیدنش، از شنیدن صداش لذت می بری اما اون درها رو بسته و تنهایی رو جای تو انتخاب کرده…

بازیگران:مهناز افشار، امین حیایی، سارا بهرامی، هادی حجازی فر، شادی، کرم رودی، نگار عابدی، طوفان مهردادیان، آتیه جاوید، جمشید هاشم پور، ندا عقیقی

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26690

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0