تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

برآورده شدن آرزوی زن و شوهر جاسکی در برنامه ماه عسل

برآورده شدن آرزوی زن و شوهر جاسکی در برنامه ماه عسل

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته ۱۵ خرداد ۹۷ با حضور زن و شوهر اهل بندر جاسک و روایت داستان پرفراز و نشیب زندگیشان روی آنتن رفت.

برآورده شدن آرزوی زن و شوهر جاسکی در برنامه ماه عسل

در برنامه ماه عسل شب گذشته چه گذشت

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و شب شهادت امیرالمومنین (ع) میزبان زن و شوهری از اهالی بندر جاسک بود.

غلام مرد مهمان برنامه ماه عسل در ابتدای گفتگو از نسبت دختر خاله ، پسر خاله بودن با همسرش گفت و از سختی های ازدواج که از روز خواستگاری تا ازدواج ۶ سال طول کشید صحبت کرد و از شغلش که صیادی بود صحبت کرد.

داستان تلخ مرگ فرزندان مهمان برنامه ماه عسل

احسان علیخانی از مهمان برنامه خواست درباره مرگ فرزندانش صحبت کند که گفت :همسرم هشت ماهه بود که به علت بالا رفتن فشارش او را سزارین کردند و فرزندش را به دنیا آوردند ، فرزند ما یک روز زنده بود و از دنیا رفت . بعد از از دنیا رفتن فرزندمان دو سال بعد دوباره بچه دار شدیم. فرزند دومم زمانی متولد شد که هفت ماهه بود و یک ساعت بیشتر زنده نماند و او هم از دنیا رفت.

بعد از این اتفاقات تصمیم گرفتیم که تحت نظر دکتر بچه دار شویم ، همسرم مشکل قندی پیدا کرد و روزی یک انسولین تزریق میکرد ، اواخر نه ماه بود که به ما گفتند قلب پسرم کم میزند و دوباره با سزارین بچه را به دنیا آوردند و خداروشکر سلامت بود و اسمش را انتظار گذاشتیم.

 ماه عسل

مهمانان برنامه ماه عسل ۱۵ خرداد ۹۷

غلام مهمان برنامه ماه عسل ادامه داد :همسرم زمانی که فرزند چهارمم را باردار بود دوباره حالش بد شد و ۲۶ روز او را بستری کردند و این دفعه اوضاع وخیم تر شده بود و ممکن بود همسرم را هم از دست بدهم. دخترم را به دنیا آوردند و من با همه دلشوره ای که داشتم او را در آغوش گرفتم و اسمش را نجات گذاشتم اما بعد از چند روز متوجه مشکلی در پاهایش شدم که الان بعد از ۴ سال هنوز چهاردست و پا راه میرود و من حاضرم همه چیزم را بدهم تا دخترم بتواند راه برود.

در بخش بعدی برنامه دو پزشک به جمع مهمانان برنامه اضافه شدند و احسان علیخانی توضیحی درباره ماجرای واکسن اچ پی وی و حضور خانم اشکی توضیح داد و از پیشنهاد وزارت بهداشت برای این برنامه صحبت کرد.

دو پزشک خیر مهمان ماه عسل سفرهایی به روستاهای دور افتاده دارند و در این روستاها به بررسی مشکلات پزشکی مردم میپردازند.

مهمان ماه عسل

داستان نجات دختر غلام مهمان برنامه ماه عسل

یکی از پزشکان حاضر در برنامه درباره این اقدام خیرخواهانه گفت :ما از دوران دانشجویی تصمیم به انجام این کار گرفتیم و راهی روستاهای مختلف شدیم . در یکی از روستاها پسربچه ای نزد من آمد و من متوجه سوختگی هایی روی گردنش شدم و وقتی پرسیدم گفتند که از ۵ سال قبل این سوختگی اتفاق افتاده است و او همینطور مانده بود و گردن بچه بخاطر اینکه بافت پوست رشد نمیکرد گردنش کج شده بود و من سریع کارهای درمانی او را انجام دادم .

پزشک جراح ارتوپد حاضر در برنامه درباره این اقدامات خیرخواهانه گفت :ما یک تیم بودیم که برای انجام این کارها به این مناطق میرفتیم ، در سفر آخر آقای دکتر نجات به من معرفی شد و من معاینات مربوط به پای او را انجام دادم و عمل جراحی روی پای نجات انجام شد.

 ماه عسل

گروه جهادگران سلامت در برنامه ماه عسل

بعد از پخش تیزر جراحی پای نجات تیم پزشکی که به مناطق دور افتاده سفر میکردند و کارهای پزشکی خیرخواهانه انجام میدادند به برنامه ماه عسل آمدند. گروه جهادگران سلامت نام این گروه بود و احسان علیخانی از گروه خواست نام گروه را به نجات تغییر دهند.

غلام و همسرش به همراه دخترشان نجات به استودیو آمدند و غلام به آرزویش رسید و دخترش نجات توانست روی پاهای خودش بایستد و در برنامه ماه عسل راه برود. آرزوی غلام برآورده شد و دخترش توانست روی پاهایش راه برود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27600

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0