تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

حمله جن ها به مردم یک شهر از طریق واتس آپ!!

حمله جن ها به مردم یک شهر از طریق واتس آپ!!

در یک شهر در شمال کلمبیا ظاهرا جن و ارواح شیطانی از طریق واتس آپ مردم این شهر را آزار می دهد.

حمله جن ها به مردم یک شهر از طریق واتس آپ!!

جن زده شدن عجیب نوجوانان از طریق واتس آپ

مسئولان مایورپاراجیتو، شهری در شمال کلمبیا، به تازگی مقررات منع رفت و آمد افراد زیر ۱۷ سال را در مکان های عمومی بین ۷ غروب تا ۵ صبح را اعلام کرد تا از آن ها در برابر ارواح شیطانی که ظاهرا از طریق برنامه پیام رسانی مردمی پخش شده اند، محافظت کند ؛ این مقدمه ی خبری عجیب و البته شک برانگیز است که روز گذشته منتشر شد و جزئیات آن را در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.

از ابتدای این هفته، مقامات شهر کاتولیک پاراجیتو حداقل ۱۴ مورد از نوجوانان را گزارش کرده اند که رفتارهای عجیب از جمله پریدن از پل ها، بریدگی، تشنج، غش و تغییراتی را در صدایشان نشان می دهند.
مانند بسیاری از جوانان این روزها، همه قربانیان از برنامه پیام رسانی مشهور واتس آپ استفاده می کردند، و شایعاتی شروع به گسترش از طریق این برنامه کردند و مسئول رفتار غیرعادی بودند. شهردار پرز برای محافظت از کودکان تصمیم گرفتند مقررات منع رفت و آمد را اجرا کند که به جوانان زیر ۱۷ اجازه می دهد تا خانه هایشان را تنها تحت نظارت والدین یا متولی خود ترک کنند.
حمله جن ها به مردم شهر

ماجرای جن زده شدن نوجوانان در واتس آپ

شهردار گفت:” من این تصمیم را براساس پرونده های هشدار قرمز که ارائه شده بود، انجام دادم. برخی از بچه ها می گفتند قصد خودکشی را دارند، “چون زمان آن ها فرا رسیده بود” آن ها می خواستند از روی پل بپرند و با کلمات نامفهوم صحبت کنند.
پرز پس از مشورت با پلیس محلی، دستیاران قانونی دفتر شهردار و روانشناسان، تصمیم گرفتند بهترین راه برای بازداشتن کودکان از انجام کارهای دیوانه وار تحت نفوذ این برنامه مقررات منع رفت و آمد شبانه است . تا زمانی که همه چیز به حالت عادی برگردد، جوانان زیر ۱۷ سال از راه رفتن یا جمع شدن در مکان های عمومی از ۷ غروب تا ۵ صبح ممنوع هستند، مگر این که والدین یا متولی آنها را همراهی کنند.
 
در این حکم رسمی آمده است:” برای حفاظت از زندگی و تمامیت کودکان و نوجوانان در شهرداری پاجاریتو، آن ها مجاز به حضور در مکان های عمومی و / یا موسسات تجاری شهرداری به جز در شرکت والدین یا نگهبان آن ها نخواهند بود.”
شهردار گفت این اقدام او را نزد جوانان بدنام کرده است، چون او می خواسته آن ها را از انجام کاری احمقانه منع کند.
پرز به خبرنگاران گفت:” والدینی وجود دارند که از من تشکر کرده اند، اما برخی از بچه ها در حال حاضر وضعیت بدی دارند.”طبق گزارش ها، والدینی که بچه های آن ها گرفتار مقررات منع رفت و آمد هستند، در صورت سرپیچی از قانون جریمه سنگینی پرداخت می کنند.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51296

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0