تاریخ : پنجشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024
0

آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا + عکس

آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا + عکس

آرایش تابستانی و ملایم سال ۹۷ ترفندهایی دارد که باعث میشود آرایش تان در هوای گرم تابستان نریزد و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا + عکس

نکات مهم برای داشتن آرایش تابستانی

آرایش صورت در هر فصل از سال ترفندها و تکنیک های خاصی دارد که باعث جذابیت چهره میشود, در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است باید طوری آرایش کنید که آرایش تان ماندگار باشد و ذوب نشود. برای اینکه در فصل تابستان آرایش ملایم و ماندگاری داشته باشید با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه آرایش کنید.

آرایش ماندگار

آرایش ماندگار تابستانی به رنگ نارنجی

ترفندهای آرایش تابستانی

۱٫ با کرمی که همیشه استفاده میکنید پوست تان را پوشش دهید البته بهتر است ضدآفتاب رنگی باشد, برای دوام بیشتر آن روی پوست و جلوگیری از آب شدن آن پودر تثبیت کننده بی رنگ بزنید.

۲٫ برای اینکه سفیدی چشمان تان بدرخشند و کبودی زیر چشمان تان مشخص نباشد باید از یک هایلایت کننده به رنگ صورتی ملایم گوشه داخلی چشم و کمی هم زیر چشم ها استفاده کنید.

آرایش ملایم

نکات آرایشی برای داشتن چشم های زیبا

۳٫ در فصل تابستان بهتر است از رژگونه های آجری رنگ و رژگونه های متمایل به نارنجی استفاده کنید, برای داشتن گونه های برجسته رژگونه را کمی بالاتر از برجستگی روی گونه بزنید.

۴٫ بهترین رژلبی که زیبایی شما را در فصل تابستان تکمیل میکند رژلب هایی هستند که به رنگ لب نزدیک اند مثل رژلب های صورتی ملایم, گلبهی, کالباسی,هلویی و … که با توجه به سلیقه تان انتخاب میکنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4491

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0