تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
2

با انواع مدل مو چتری آشنا شوید

با انواع مدل مو چتری آشنا شوید

جلو مو چتری جزو مدل موهای پرطرفدار بین دختران جوان است که در ۴ مدل مختلف وجود دارد و در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

با انواع مدل مو چتری آشنا شوید

انواع مدل مو چتری جدید

اگر جلوی موهایتان بلند است و دوست دارید از تکراری بودن مدل موهایتان خلاص شوید و همچنین تغییراتی در چهره تان ایجاد کنید پیشنهاد ما مدل مو چتری است، البته این مدل مو برای کسانی که پیشانی بلند یا صورت کشیده ای دارند خیلی بهتر است. مدل مو چتری انواع مختلفی دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک با آن ها آشنا میشوید. مو چتری جزو مدل موهایی است که سالهای سال مد بوده و از مد نیوفتاده است.

مدل مو چتری کوتاه یا پیکسی

این مدل مو برای خانم هایی که صورت بیضی و موهای کوتاهی دارند مناسب است زیرا فقط قسمت بالای پیشانی را میپوشاند و کاملا کوتاه است. مدل مو پیکسی سال ها قبل بین خانم ها بسیار پرطرفدار بود اما این روزها طرفداران چندانی ندارد.

مدل مو چتری

انواع مدل مو چتری

مدل مو چتری جدا شده

چتری جدا شده به مدل موهایی گفته میشود که چتری هستند اما از فرق وسط جدا شده اند، این مدل مو واقعا زیبا و جذاب است و میتواند چهره دوست داشتنی به دختران جوان ببخشد. اگر مدل چتری های شما بلند است این مدل مو مناسب شما است.

مدل مو چتری

زیباترین مدل مو چتری 

مدل مو چتری نامرتب

چتری های نامرتب همانطور که از اسم شان پیدا است صاف و یکدست نیستند بلکه کوتاه بلند و نامرتب هستند، این مدل مو برای کسانی که موهای پرپشتی دارند مناسب است و پیشانی را کاملا میپوشاند.

مدل مو چتری عروسکی

مدل کوتاهی جلو مو

مدل مو چتری صاف

چتری صاف یعنی قرار گرفتن موها به صورت صاف، یکدست و منظم روی پیشانی. این مدل مو از تمام مدل موهای قبل پرطرفدار تر است و سن شما را از آنچه هست کمتر نشان میدهد.

مدل مو چتری بلند

پرطرفدارترین مدل مو چتری 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5228

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0