تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

گیر کردن زن چاق داخل تاب شهربازی!! + عکس

گیر کردن زن چاق داخل تاب شهربازی!! + عکس

زن چاق و برادرزاده اش که او هم اضافه وزن داشت به دلیل سایز غیرطبیعی شان دچار مشکل شدند ، مشکلی که اهالی با دیدن آن فقط می خندیدند.

گیر کردن زن چاق داخل تاب شهربازی!! + عکس

گیر کردن دختر و زن چاق داخل تاب شهربازی

داشتن تناسب اندام و دوری از اضافه وزن همیشه به نفع انسان بوده و هست چرا که علاوه بر جنبه های مثبت سلامتی جسمی از برخی مشکلات از قبیل پاره شدن لباس و جا نشدن در اتاقک عکسبرداری و… ره به بار خواهد آورد.

دردسر اضافه وزن و چاقی برای دختر و زن جوان

Firefighters were called to the rescue of an 11-year-old girl and her 40-year-old auntie after they got wedged into children’s swings at a park.
نیروهای اتش نشانی برای نجات دختر ۱۱ ساله و عمه ی ۴۰ ساله اش به محل اعزام شدند.
 
“لیلا رابرت ” و عمه اش “مل” برای گذراندن یک عصر زیبا به محل بازی نزدیک خانه شان رفته بودند که تصمیم گرفتند سوار بر تاب های تک نفره ای که برای بچه ها طراحی شده بود شده است شوند.
آنها که خود برای این تفریح شک داشتند تصمیم گرفتند تا برای امتحان توانایی شان در صورت گیرافتادن داخل تاب ریسک را قبول کرده و به سختی داخل تاب بنشینند.
زن چاق

تصویر مربوط به گیر افتادن دختر و زن چاق داخل تاب شهربازی

اما شرایط طبق خواسته ی آنها نشد و هر دو عضو چاق خانواده گیر افتادند. این وضعیت توجه اهالی محله و افراد حاضر در پارک را به خود جلب کرد.مادر “لیلا” به سرعت با نیروهای آتش نشانی تماس گرفت تا هرچه سریعتر آنها را نجات دهند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48352

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0