تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

حمله ارواح به انگشتان دست خانواده ای عجیب! + تصاویر

حمله ارواح به انگشتان دست خانواده ای عجیب! + تصاویر

قیبله و خانواده ای عجیب و غریب که همه آنها ۳ یا ۲ انگشت دارند، زنان و مردان انگشت چسبیده به وسیله ارواح به این وضعیت درآمده اند!!

حمله ارواح به انگشتان دست خانواده ای عجیب! + تصاویر

خانواده های عجیب هندی با انگشتان پرده دار!

کشور هند و مردمانش پر از عجایب و باورنکردنی ها هستند ، راز و رمزهایی که آنها را به سمت زندگی غیرعادی هدایت می کنند. خانواده ای عجیب و غریب را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید که انگشتان چسبیده دستانشان آنها را مشهور کرده است ، انگشتانی که به دلیل حمله خانوادگی ارواح به این وضعیت درآمده است !!
Meet the Indian clan who believe their webbed fingers are punishment from a spirit and refuse surgery over fears of bad omens

تصاویر قبیله ی انگشت چسبیده تحت تاثیر ارواح

انگشتان چسبیده
انگشتان چسبیده

انگشتان عجیب الخلقه ترین خانواده های ارواح زده 

قیبله ای که ارواح انگشتان دستشان را به هم چسبانده

قیبله ای که تصاویر وضعیت عجیب دستانشان سوال برانگیز است به تازگی شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته اند دلیل باورنکردنی را برای داشتن چنین وضعیت جسمی عنوان می کنند.
زن و مردانی که انگشتان دستشان به هم چسبیده است به طوری که لایه ای از پوست شبیه پرده بین انگشتان میانی دست وجود دارد ادعا می کنند که تاثیر ارواح روی آنها باعث این عجیب الخلقه بودنشان است و از ترس نفرین ارواح نمی توانند جراحی و درمان را بپذیرند.
آنها ادعا می کنند که ارواح انگشتان دست شان را شبیه گردن مار کبری کرده اند و هرگز نباید این وضعیت تغییر کند چرا که منجر به نابودی شان خواهد شد. بعضی از آنها ۲ انگشت و تعدادی نیز ۳ انگشت به هم چسبیده دارند که در حقیقت علت این اختلال “انگشتچسبی” است.
انگشتان چسبیده
انگشتان چسبیده
 

اختلال انگشت چسبی که این قبیله هندی آن را حمله ارواح می دانند

چسبیدگی انگشتان یا انگشت چسبی یا سینداکتیلی (syndactyly) وضعیتی است که دو یا تعداد بیشتری از انگشتان به یکدیگر چسبیده اند. این بیماری یک اختلال مادرزادی است. 
انگشت چسبی به معنای چسبیده بودن دو یا چند انگشت دست یا وجود پره پوستی بین انگشتان است. انگشت چسبی ممکن است کامل باشد یعنی از ریشه انگشت تا نوک انگشت به انگشت مجاور بچسبد و یا ممکن است ناکامل باشد یعنی دو انگشت مجاور فقط در قسمتی از طولشان به هم چسبیده باشند.
انگشتان چسبیده
اعضای خانواده ارواح زده با انگشتان چسبیده
اعضای این قبیله به هیچ وجه راضی به جراحی و درمان نیستند چرا که می گویند مدتها پیش یکی از نزدیکانشان برای درمان جراحی شد اما بعد از جراحی شنوایی خود را به طور کامل از دست داد و این به دلیل توهین به ارواح بوده است.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48355

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0