تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023
0

نکته های طلایی برای ترکیب رنگ مو

در این مقاله به شما نکاتی را آموزش میدهیم تا با نحوه صحیح ترکیبات انواع رنگ مو آشنا شده و زیبایی موهایتان را بیشتر از قبل کنید.

نکته های طلایی برای ترکیب رنگ مو

نکاتی که درباره ترکیب رنگ مو باید بدانید

بهترین راه برای خلاصی از سفیدی و یکنواختی رنگ موها این است که موهایتان را رنگ کنید تا موهایتان زیباتر شود و ظاهر جوانتری داشته باشید. تهیه ترکیبات رنگ مو کار سختی است که نیاز به مهارت و دانستن اصول خاصی دارد ما در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با محوه ترکیبات رنگ مو آشنا میکنیم تا به رنگ موی ایده آل تان برسید.

 آموزش ترکیب رنگ مو

چیزهایی که درباره رنگ مو نمیدانستید

مهمترین نکته که باید به آن دقت کنید این است که میتوانید دو یا سه رنگ را با هم ترکیب کنید نه بیشتر زیرا اگر رنگ های زیادی را با هم ترکیب کنید تقریبا ثبات رنگ از بین میرود و بی نظمی ایجاد میشود.

رنگ موهای کارخانه های مختلف را نمیتوانید با هم ترکیب کنید زیرا کارخانه های مختلف تولید رنگ مو فرمول های خاصی دارند و شما نباید آن ها را با هم ترکیب کنید.

رنگ مو موقت

چند نوع رنگ مو داریم؟

 رنگ موها به دو دست کلی تقسیم میشوند:

  • نیمه دائم
  • وقت

رنگ موی موقت خودش به دو دسته تقسیم میشود:

  • رقیق ها
  • غلیظ ها

رنگ مو غلیظ

انواع رنگ مو موقت

رنگ موهای موقت رقیق به صورت مایع هستند و به موها رنگ بسیار ملایمی میبخشند اما رنگ موهای موقت غلیظ رنگ تیره تری به موها میدهند. رنگ موهای رقیق به شکل اسپری مورد استفاده قرار میگیرند و بی خطر هستند. رنگ موهای غلیظ هنگام تعریق باعث رنگ دادن مو به پوست میشوند و به بالش و لباس مالیده میشوند.

همانطور که میدانید رنگ موهای موقت زیاد در برابر آب مقاوم نیستند و کافیست یکبار آن ها را بشویید کاملا پاک میشوند.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5790

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0