تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
2

رنگ مو مناسب برای پوست های تیره و روشن

رنگ مو مناسب برای پوست های تیره و روشن

اگر میخواهید رنگ مویی انتخاب کنید که چهره شما را زیباتر کند باید رنگ مو متناسب با رنگ پوست تان انتخاب کنید.

رنگ مو مناسب برای پوست های تیره و روشن

رنگ مو متناسب با رنگ پوست

خیلی از خانم ها بدنبال رنگ مویی هستند که با رنگ پوستشان بیاید. برای انتخاب بهترین رنگ مو باید بدانید چه رنگ مویی با پوست سبزه ، پوست گندمی، پوست تیره و پوست روشن همخوانی دارد. بخاطر آگاهی پیداکردن از این موضوع مطلبی رو برای شما عزیزان آماده کردیم تا بتوانید رنگ موی مناسب رو تشخیص بدید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید !

برای افرادی که به تغییر رنگ موی خود علاقه دارند، این پرسش که متناسب با رنگ پوست خود، بهترین رنگ مو کدام است، پرسش مهمی است. پیش از این از بهترین ترکیب های مدل های مو و آرایش صورت نوشته بودیم. در این متن به بهترین ترکیب های رنگ مو می پردازیم.

رنگ مو

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست

بهترین ترکیب های رنگ مو متناسب با رنگ پوست من چیست؟
برای تصمیم گیری در مورد اینکه بدانید از کدام یک از ترکیب های رنگ مو برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید، به چیزی فراتر از نگاه کردن به عکس شخصیت مورد علاقۀ خود نیاز دارید. همان طور که شما ممکن است عاشق یک رنگ موی به روز باشید، لزوماً به این معنا نیست که آن، رنگ پوست شما را زیباتر خواهد کرد.
بنابراین، برای اینکه شما تشخیص دهید که چه نوع رنگ مویی، با تن و رنگ پوستتان مکمل است، باید نکاتی را بدانید. ما دقیقاً همان نکته ای را به اشتراک می گذاریم که شما در هنگام انتخاب یک رنگ موی جدید به آن باید توجه کنید.

صفر تا صد رنگ مو:چگونه رنگ پوستتان را در نظر بگیرید
اگر شما موهایی روشن تر دارید، احتمالاً ته رنگ های (تُن رنگ های) خنک تر را دوست دارید، در حالی که افراد با موهای تیره تر اغلب ته رنگ های گرم تر را می پسندند. در واقع این ته رنگ ها تعیین می کنند که کدام نوع رنگ مو به نظر شما بهترین است.
اگر پوستی با تُن گرم داشته باشید، شما باید رنگ موهای گرم را جست و جو کنید و اگر رنگ پوستتان سرد است، به دنبال رنگ موهای سرد باشید. با این حال، چطور می توانیم به شما بگوییم که شما رنگ پوستتان گرم است یا سرد؟ ما راه حلی فوری داریم!
به زبان ساده، مچ دست خود را تکان دهید اگر رگ های شما به رنگ سبز ظاهر شوند، شما پوستی با تن گرم دارید و اگر آن ها آبی رنگ باشند، رنگ پوستتان خنک است.

تئوری رنگ و رنگ مو
برای پیدا کردن ترکیب های رنگ موی مناسب رنگ پوست خود، با توجه به طیف گسترده ای از رنگ موها که شامل بلوند، قهوه ای و سایه های قرمز است، به طور حتم شما می توانید انتخاب زیادی داشته باشید. برای پیدا کردن بهترین رنگ مویی که با رنگ های مورد علاقه تان هم خوانی داشته باشد، تئوری رنگ را در نظر بگیرید:
رنگ هایی که در امتداد یکدیگر در چرخۀ رنگ قرار گرفته اند، بیشتر مکمل یکدیگرند. این بدان معنی است که اگر شما دوست دارید آبی بپوشید، یک رنگ بلوند و اگر با ته رنگ هایی ساخته شده باشد که مکمل رنگ پوستتان شود، می تواند ظاهر شما را زیباتر کند.

زیباترین رنگ موها با اتکا به رنگ پوست
اکنون که شما از اهمیت رنگ پوستتان در انتخاب رنگ مو درک دقیق تری دارید، زمان محدود کردن انتخاب هایتان فرا رسیده است. در ادامه، رنگ موهای مورد علاقه را برای جدیدترین کارهای شما به اشتراک می گذاریم.
اگر شما پوستی گرم دارید و مایل به رنگ موی قهوه ای هستید، سعی کنید از محصولات کِرِم بلوند مایل به قرمز روشن، رنگ قهوه ای طلایی روشن یا کرم قهوه ای بلوطی متوسط استفاده کنید.
اگر پوست شما خنک است و رنگ موی بلوند را بخواهید، سعی کنید از رنگ بلوند خاکستری فوق العاده روشن، کرم به رنگ بلوند شامپاین یا کرم به رنگ بلوند خاکستری متوسط استفاده کنید.

رنگ موی ریکاپ (RECAP)
در نهایت هر رنگ مویی که برای انتخاب جدیدتان انتخاب می کنید، فقط مطمئن شوید که هنگام تصمیم گیری، رنگ های گرم و خنک را به خاطر می سپارید. هنگامی که شما موهایتان را رنگ می کنید، به یک سیستم مراقبت از موی فرموله شده برای موهای رنگ شده نیاز دارید.

وقتی صحبت از رنگ کردن موها به میان می آید، همه چیز امکان دارد! نه تنها انواع مختلف رنگ مو به شما نتایج متفاوتی می دهند، بلکه فرآیندهای شیمیایی که در حال حاضر بر روی موهای خود انجام داده اید تا حد زیادی بر نتیجه رنگ کردن موها، چه خوب یا چه بد، تاثیر می گذارند . فقط کافی است یک بار در راهروی محصولات مراقبت از مو قدم بزنید تا هر رنگ مویی در جهان را در جعبه پیدا کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4110

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0