تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
2

ترفندهای آرایشی آرایشگر کیم کارداشیان + عکس

ترفندهای آرایشی آرایشگر کیم کارداشیان + عکس

میکاپ آرتیست کیم کارداشیان از ترفندهای آرایشی اش و همچنین مد آرایش در سال ۲۰۱۸ میگوید.

ترفندهای آرایشی آرایشگر کیم کارداشیان + عکس

ترفندهای آرایشی میکاپ آرتیست معروف

همه خانم ها به ویژه خانم های خوش آرایش ایرانی می دانند که باید چگونه آرایش کنند اما یک میکاپ درست و البته اصولی نیازمند به دست آوردن نکته هایی است که قدیمی ها به آن فوت کوزه گری می گفته اند شاید باور نکنید اما مدل آرایش شما چندان در زیبایی آرایش شما تأثیر ندارد. چون بیشتر مدل های آرایشی به بیشتر صورت ها می آید و اساسا به گونه ای طراحی شده اند که با بیشتر صورت ها هماهنگی داشته باشند و زیبایی آرایش با آن میکاپ صورت جلوه گر باشد و آن مدل آریش یا میکاپ بیشتر نژادها و رنگ پوست ها را راضی کند.

هر میکاپ آرتیستی، قوانین و نکات مهمی را در ذهن خود دارد که بر اثر سال ها تجربه و کار کردن آنها را به دست آورده است. استفاده از این قوانین آرایشی که آنها روی آن تاکید دارند، می تواند برای همه خانم ها بسیار مفید باشد و از اشتباهات آرایشی در صورتشان جلوگیری کند و یا باعث بهتر شدن نتیجه آرایششان شود.

ترفندهای آرایشی

میکاپ صورت کیم کارداشیان

به هر حال در این مطلب، قصد داریم ۵ قانون مهمی که میکاپ آرتیست کیم کارداشیان، یعنی “Mario Dedivanovic” آن را در اختیار طرفدارانش قرار داده است، به شما بگوییم. این میکاپ آرتیست با وجود اینکه بسیار جوان است، اما ۱۰ سال است که با این سلبریتی در زمینه های گوناگون و حتی محصولات آرایشی KKW همکاری دارد و غیر از کیم، با ستارگان بزرگ دیگری هم همکاری می کند.
 
۱٫ خلاقیت در آرایش
ماریو می گوید من سبک های آرایشی خود را از همه چیز در اطرافم الهام می گیرم و همین مسئله کمک می کند تا بسیار خلاق باشم و هرگز کارم به پایان نرسد. از هر چیزی که بتوانم، مانند “طراحی داخلی، رنگ پارچه، طبیعت و… الهام می گیرم و در آرایش ها به کار می برم.
شما هم می توانید از ترکیب رنگ های مختلف در اطرافتان، در سبک آرایش شخصیتان الهام بگیرید.
 
۲٫ کانسیلر قبل از فونداسیون!
با اینکه همیشه گفته می شود باید کانسیلر را بعد از فونداسیون بزنید اما روش ماریو فرق دارد، ضمن اینکه این تفاوت، یک رمز جالب هم دارد که به شما می گوییم. ماریو می گوید من بیشتر وقتم برای آرایش صورت را در ترکیب و محو کردن لوازم آرایشی روی پوست می گذارم. یعنی آرایش پوست باید دقیق و با حوصله انجام شود تا راضی کننده باشد و به همین خاطر، بیشتر وقت مرا می گیرد.
اول کانسیلر مورد علاقه ام که پوشانندگی بسیار خوبی دارد را زیر چشم می زنم و بعد با مقدار کمی فونداسیون مایع شروع می کنم چون مقدار زیاد باعث می شود پوست حالتی کیکی به خود بگیرد. از اینجا کار من شروع می شود، باید خیلی حرفه ای و با حوصله، تمام فونداسیون را blend کنم (ماریو این کار را با اسفنج قطره ای Beautyblender انجام می دهد). بعد از تما شدن کار فونداسیون و blend کردن آن، کار آرایش پوست را با کمی پنکک تمام می کنم.
 
آرایش کیم کارداشیان

آرایش به سبک کیم کارداشیان

۳٫ ابروها خیلی مهم هستند
ماریو همیشه روی ابروها خیلی حساس است و خودش می گوید که:سعی می کنم نقطه قوت هر چهره را روی ابروها قرار دهم (چیزی که کاملا در آرایش های کیم کارداشیان مشهود است). ابروها می توانند جای کار زیادی داشته باشند و نتیجه فوق العاده ای ایجاد کنند.
 
۴٫ کانسیلر به جای پرایمر چشم
ماریو همچنین برای آرایش چشم هم سبک ویژه خود را دارد. انگار او به کانسیلر بیش از هر چیز دیگری اعتماد دارد و برای آماده کردن چشم ها و ماندگاری بیشتر سایه روی پلک، از کانسیلر استفاده می کند.
او می گوید کمی کانسیلر مایع به پلک بزنید و با اسفنج آن را پخش کنید و بعد روی آن، کمی پودر آرایشی بزنید.
 
۵٫ ترندهای خودتان را داشته باشید
ماریو می گوید سال ۲۰۱۸، سالی است که هایلایت های متالیک و طلایی و رژلب متالیک در آن بسیار مورد توجه است، اما شما علاوه بر اینکه باید به این ها توجه کنید، خوب است که ترندهای خودتان را هم داشته باشید. مثلا با یک برق لب ساده، رژلب مورد علاقه تان را هنوز هم استفاده کنید.
 
شاید همه می دانند آرایش ها چندان با آب میانه ای ندارند و برای همین هم لوازم آرایش صورت را در بعضی از موارد واترپروف یا ضد آب می سازند بعضی از مدل های آرایشی نیازمند آن هستند که از لوازم آرایش متعددی روی پوست استفاده شود و البته شارژ کردن میکاپ در این مدل ها کار بسیار مشکلی است برای همین احتیاج داریم که در این مدل های آرایش صورت از یک فیکساتور استفاده کنیم.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4281

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0