تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

مدل مو هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

مدل مو هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

مدل مو ها یکی از موارد زیبایی در ظاهر افراد است که باید به شکلی باشد که به صورت فرد بیاید. اما اگر دوست دارید مدل مو ی شما همیشه طبق مد روز باشد ادامه مطلب را بخوانید.

مدل مو هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

مدل مو هایی که همیشه مد هستند

برای اکثر خانمها اهمیت دارد که ظاهری مطابق مطابق مد روز داشته باشند ، یکی از عواملی که ظاهر فرد را می سازد مدل موه ی اوست. پس خانم ها باید سعی کنند مدل مو ی خود را طبق مد روز آرایش کنند. برای اینکه موهایی داشته باشید که مطابق مد روز باشد مطلب زیر را مطالعه کنید.

 مدل موهایی که همیشه مد هستند

مدل مو های زنانه کوتاه، بلند، متوسط و جذاب که سال هاست از مد نیفتاده اند و در مقابل مدل های جدید همچنان قد علم می کنند. این مدل موها هنوز به طرز قابل توجهی جدید هستند و با کمی تغییر از مدل اولیه به مدل های جدیدی تبدیل می شوند که یادآور همان مدل های قدیمی است؛ مدل هایی با نوستالوژی های دیروز و به تازگی مدل های امروز. در اینجا مدل هایی را می بینید که همچنان در عرصه مد جای خود را از دست نداده اند.

کوتاه اما حالت دار

مدل موی کوتاه همیشه و در هر دهه ای خواهان خاص خودش را دارد. مدل مویی که اگر درست آرایش شود خیلی زیبا خواهد بود. بغل ها یا کناره های مو حالت دار شده، در بالا جمع و بعد با واکس مو آرایش می شود تا حلقه های مو ثابت بمانند. در این مدل، لایه های بلند قسمت تاج سر باعث می شود مو موج طبیعی داشته باشد؛ پس در کل مدل بی دردسری است.

 

مدل مو هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

برای درست کردنش کافی است به سادگی موهای تان را به هم بریزید؛ برای این کار هنگام سشوار کشیدن با انگشتان تان ریشه های مو را به سمت بالا بکشید. جلوی موها ی تان را با یک برس تخت صاف کنید؛ سپس کمی خمیر مات کننده به دستان تان بزنید و دستان تان را به هم بمالید. بعد لابه لای موها ی تان بکشید تا موها ی تان به هم نریزد.


چتری برای پیشانی کوتاه

مدل مو های مد روز و مناسب

مدل مویی با انتهای اریب و چتری های کوتاه دوست داشتنی مدت های زیادی بین خانم ها مد بود. این مدل مو برای خانم هایی با صورت کوچک و پیشانی کوتاه بسیار مناسب است. داشتن موهای چتری از زمان مصر باستان تا عصر امروز به روز بوده و چهره شما را تغییر داده و باعث می شود شما کمتر از سنی که هستید به نظر برسید.


یادگار قدیمی ها

بهترین مدل مو ی مد روز را بشناسید

نمی توان انکار کرد که این مدل موهای قدیمی، خیلی شیک هستند. مدلی مناسب برای موهای مشکی متوسط که در انتها موج دار شده است. فرق موها کج باز شده، انتهای آنها موج دار و البته کمی پوش داده شده و روی آن تافت زده می شود. برای اینکه ظاهری کلاسیک تر داشته باشید، می توانید یک سمت موها را پشت گوش ها ببرید، مانند هنرپیشه های قدیمی هالیوود با موهای موج دار و زیبا. سال گذشته این مدل مو دوباره مد شده بود و شما می توانستید در هر ژورنالی آن را ببینید. این مدل برای مهمانی ها بسیار جذاب و شیک است.


خیلی کوتاه و شیک

بهترین و زیباترین مدل های مو

همان طور که از اسمش پیداست، یک مدل خیلی کوتاه به حساب می آید. مدلی که جذاب ، شیک و باکلاس است. کناره های مو با کجی متوسط کوتاه شده است. این مدل مو را می توان بالا برد، به صورت حالت دار درست کرد یا موها را کنار صورت رها کرد. مدل مویی جذاب که نیاز به نگهداری خاصی ندارد. پس همیشه با این مدل مو می توانید مرتب و جذاب باشید.


حلقه های زیبایی

مدل مو های خانم های شیک

مدل موهای حلقه ای خیلی شبیه موهای دوران قدیم هستند؛ البته به جز قسمت جلویی موها. برای ایجاد پیچ موهای طبیعی، موهای تان را کج باز کنید و حلقه های شل درست کرده را یک سمت، پشت گوش جمع کنید. از روشی دیگر هم می توانید استفاده کنید؛ از یک بابیلیس یک اینچی برای این کار کمک بگیرید و موهای تان را به طور نامرتب دور آن بپیچید. این کار را در تمامی قسمت های مو تکرار کنید و بگذارید موهای تان خنک شود، سپس یک برس لای موها ی تان بکشید تا فرها باز شوند. برس زدن را ادامه دهید تا فر ها به هم بپیوندند.


باب

چگونه مدل مو های خود را به روز کنیم ؟

مدل موهایی با انتهای اریب و بسیار شیک برای مهمانی عصرانه بسیار مناسب است. ظاهری که همه از آن خوش شان خواهد آمد. این مدل مو را باب می نامند. مدل باب مدلی است که در دوره های متمادی بین ستاره های سینما مد بوده و همچنان مانند گذشته روی صفحات مد می درخشد.


موی پوش داده

مدل موها به سبک امروزی

شما موهای بلندتان را به چه شکلی درست می کنید؟ این بار به مدل پیشنهادی ما هم فکر کنید؛ مدلی که در قسمت تاج، مو پوش داده می شود و باید لایه بالایی را با یک سنجاق ثابت کنید. بقیه موها را آزاد بگذارید. شما می توانید قسمت های پایینی را حالت دهید تا ظاهر زیباتری داشته باشید. این مدل مو ظاهری طبیعی دارد و نیازی به اسپری و دیگر محصولات برای ثابت کردن ندارد.


راحت و جذاب

انواع مدل مو به سبک زیبا و کلاسیک

این مدل موی راحت و شیک ، جذاب و برازنده است. می توانید این مدل را برای مهمانی ها درست کنید؛ به شرط اینکه شیوه درست آن رابلد باشید. برای این مدل قسمت جلویی موها را حالت داده و بعد انتهای آن را فر کنید. بعد هم با تافت حالت مو را ثابت کنید. اینگونه برای مهمانی هایی که فرصت کمی برای آماده شدن دارید، می توانید راحت تر آماده شوید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2760

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0