تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
1

دختر معتاد هروئین ۱۰۰۰ روز بعد از ترک + عکس قبل و بعد

دختر معتاد هروئین ۱۰۰۰ روز بعد از ترک + عکس قبل و بعد

دختر نوجوان که دورانی را به عنوان معتاد هروئین در شرایط نامناسب می گذراند تصمیم گرفت تا برای همیشه از مصرف مواد مخدر رها شود و بعد از روزها تلاش عکس جدید خود را منتشر کرد.

دختر معتاد هروئین ۱۰۰۰ روز بعد از ترک + عکس قبل و بعد

تغییر چهره دختر جوان معتاد بعد از ترک هروئین

تاثیر مخرب داروهای مخدر بخصوص هروئین روی چهره مصرف کننده می تواند به کل ظاهر فرد را دگرگون کند ، تایید این جمله را می توان با جستجوی ساده ای در فضای مجازی با عنوان قبل و بعد از ترک هروئین مشاهده کرد.

تغییر چهره دختر معتاد به هروئین ۱۰۰۰ روز بعد از ترک

یکی از کاربران فضای مجازی عکس پر از معنا و مفهوم از تغییر چهره اش قبل و بعد از مصرف مواد مخدر در فضای مجازی منتشر کرد تا اثرات مخرب آن را به وضوح نشان دهد.این دختر جوان که با نام کاربری “DisregardThisOrDont ” عضو سایت منبع این خبر شده است تصمیم گرفت به صورت آنلاین جشنی برای ۱۰۰۰ روز دوری از هروئین بگیرد.

تفاوت جهره او در تصویر سمت چپ و راست نیاز به هیچ توضیحی ندارد.

معتاد هروئین

عکس قبل و بعد معتاد هروئین ۱۰۰۰ روز پاک ار مواد مخدر

دختر جوان نوشت:این دو عکس نشان می دهد که من کجا بودم و الان کجای زندگی هستم.توصیه من به تمام کسانی که گرفتار مواد مخدر هستند این است که هرگز از تقاضای کمک برای نجات نهراسند و از اطرافیانشان بخواهند تا آنها را کمک کنند.

او در ادامه گفت :اولین قدم برای ترک بسیار سخت بود اما سختی آن همان اول بود بعد هر روز ساده تر و ساده تر شد چرا که هدف بهبود است و بس.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48394

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0