تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

حرفهای پنهان در دل خانمها

حرفهای پنهان در دل خانمها

تمام دوران زندگی مشترک شما و همسرتان رازها و درد دلهایتان را با هم در میان می گذارید اما همیشه یک سری حرف دل خانمها هست که آنها ترجیح می دهند از انها صحبت نکنند.

حرفهای پنهان در دل خانمها

حرف هایی که خانم ها به همسرشان نمی گویند

خانم ها تامل می کنند و هر چیزی را به زبان نمی آورند، خصوصا اگر مشکل حساسی باشد که به شما آقایان آسیب بزند. شما باید به اندازه کافی نسبت به همسرتان حساس باشید که چه چیزی از شما انتظار دارد حتی اگر به روی خودش نیاورد.

همسرتان دوست دارد که مثل یک مرد جذاب زیبا به نظر برسید: خانم ها دوست دارند که همسرشان را به دوستان و اقوام نشان دهند، همچنین علاوه بر اینکه باید باطن خوبی داشته باشند ظاهر آراسته هم داشته باشند. به نوشته ی نمناک ممکن است خانم ها نتوانند مستقیم به شما چیزی بگویند آنها نگران برداشت شما هستند.

حرف دل خانمها

خانم ها دوست دارند که مثل یک شاهزاده باشند: در واقع جایگاه آقایان این حس خاص را برای خانم ها ایجاد می کند، اما به طور مستقیم چیزی نمی گویند، بنابر این آقایان مثل یک شاهزاده با خانمها رفتار کنند تا آنها احساس خوبی پیدا کنند. استفاده از کلمات مناسب، هدیه دادن ، خوردن شام دلپذیر برای خانم ها لذت بخش است.

خواستگارانی قبل از شما داشتند : افراد زیادی قبل از شما خواستگار همسرتان بودند اما آنها چیزی در مورد خوشتیپ ترین آن ها به شما نمی گویند که شما احساس تک بودن کنید، شما هم نباید هرگز در مورد تجربه های قبلی خود صحبت کنید.

همسرتان به تنهایی نیاز دارد :خانم ها گاهی اوقات نیاز به تنهایی دارند، اگر زمانی را با دوستان سپری کردند یا وقت صرف کار دیگری کردند با آنها برخورد نکنید و اوقاتی را در اختیارشان بگذارید حتی اگر درخواست نکردند.

بـرخـلاف زنـان کـه اسـاتـیـد مـسـلم هـنـر دوپــهلوگری هستـند، اغـلب مـردان آنــچه که مقصودشان است را می.گـویند و آنچه را که می.گویند مقصودشان است. صحـبـتــهای آنان رک و راست و بی پرده می.باشد. از طـرف دیگر زنان بخصوص هنگام گفتگو عموما زیرک تـر و پیچیده تر هستند. به همین خاطر است که تفسیر زبان جسـمانـی زنان از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.

خواه باور کنید یا نه، زنان دائما از طریق زبان جسمانی خود در حال ساطع نمودن علائمی هستند که نمایانگر اندیشه و خواسته شان در آن هنگام است. تنها راه حل، رمز گشایی این علائم می.باشد، که بخصوص در روزهای آغازین آشنایی که هنوز یکدیگر را نمی شناسید، مفید خواهد بود.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58972

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0