تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

با روش ساچمو گونه را برجسته کنید

با روش ساچمو گونه را برجسته کنید

داشتن گونه های برجسته یکی از رازهای زیبایی و جذابیت است . برنامه غذایی و حرکات ورزشی مناسب می تواند برای پرشدن گونه هایتان بدون جراحی روشی عالی و فوق العاده سریع باشد.

با روش ساچمو گونه را برجسته کنید

حرکات ورزشی صورت برای داشتن گونه برجسته

 برای داشتن گونه های برجسته گزینه آخر می تواند جراحی و تزریق پروتز باشد اما قبل از ان بهتر است راههایی که با استفاده از ورزش افزایش گونه و تغذیه های تایید شده توصیه شده است را امتحان کنید. داشتن گونه های گرد و توپُر شامل حال هر کسی نمیشود؛ به همین علت اکثر خانم ها به پروتز و تزریق ژل روی می آوردند؛ اما این کارها هم هزینه دارد هم عوارض جانبی، ولی جالب است بدانید جایگزین های طبیعی برای تزریق ژل وجود دارد؛ از جمله رایج ترین این جایگزین ها، تمرین دادن صورت برای گرد و توپُر کردن گونه ها میباشد که در ادامه این برنامه ی تمرینات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برجسته شدن گونه

برجسته شدن گونه بدون تزریق ژل و جراحی

 

بهترین راه برای برجسته شدن گونه ها

گونه های گرد و توپُر می توانند نشان دهنده جوانی هر فردی باشند، اما روند پیری معمولا قابلیت ارتجاعی مطلوب را از عضله های صورت می گیرد و درنهایت باعث افتادگی پوست صورت می شود. همان طور که عضله های مختلف بدن به ورزش کردن نیاز دارند، عضله های صورت از جمله گونه ها نیز با ورزش کردن تقویت می گردند.

انجام دادن ورزش های مخصوص صورت به طور منظم می تواند باعث توپُر شدن گونه ها شما و سفت شدن گونه ها شود. یکی از روش های ورزشی موثر برای این کار، روش ساچمو است که به نام لویی آرمسترانگ ثبت شده است. برای انجام دادن این ورزش، ابتدا باید یک نفس عمیق بکشید و درحالی که لب های تان را کاملا بسته اید، گونه ها را مثل نوازندگان شیپور محکم باد کنید. در ادامه، هوا را حدود ۵ ثانیه در داخل گونه ها نگه دارید و رها کنید. این کار باید ۱۰ مرتبه تکرار شود.

فشار آوردن نسبی به عضله های صورت و گونه ها، مانند عضله های نقاط دیگر بدن، می تواند به فعال کردن عضله های آن کمک کند. برای این کار باید انگشت اشاره را به آرامی روی هر گونه فشار دهید و گونه ها را سفت کنید.لبخند زدن با دهان باز و پایین آوردن چانه ها نیز تاثیر مثبتی در فعال کردن عضله های صورت و گونه ها دارد. این کار هر بار باید حدود ۲۰ مرتبه تکرار شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3033

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0