تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
2

برگزاری جشن عروسی دختر سرطانی در بیمارستان! + تصاویر

برگزاری جشن عروسی دختر سرطانی در بیمارستان! + تصاویر

یانگ چونگان، دختر۲۱ ساله چینی مبتلا به سرطان جشن عروسی با شکوهی برای خود ترتیب داد و وصیت نامه جالبی نوشت.

برگزاری جشن عروسی دختر سرطانی در بیمارستان! + تصاویر

جشن عروسی باشکوه دختر چینی در بیمارستان

شادی و غم در عروسی دختر جوان سرطانی موج می زند و حاضرین در مراسم با شکوه عروسی حس عجیب و پر از اندوه دارند،این دختر چینی یک ماه قبل پس از بیهوش شدن ناگهانی از بیماری خود با خبر شد. وی آرزوی خود درباره برگزاری جشن عروسی با خود را با برادرش که به عیادتش امده بود، در میان نهاد. چونگان گفت همیشه در آرزوی پوشیدن لباس عروسی بود اما می ترسید پس از ابتلا به سرطان این آرزو هیچگاه تحقق نیابد.

جشن عروسی

جشن عروسی دختر سرطانی

برادر دخترچینی با کمک افراد داوطلب عروسی خواهرش را تدارک دید. آنها در سرسرای بیمارستان قالی رزی رنگی فرش کردند تا عروس به همراه دسته گل از روی آن عبور کند. افراد داوطلب همچنین کیک عروسی خریدند.
چونگان پس از جشن عروسی، وصیت نامه اش را امضا کرد که طبق آن اعضای بدنش را برای پیوند به نیازمندان تقدیم می کند.

کودک ۷ ساله خوزستانی مبتلا به سرطان هم داماد شد

همچنین پیش از این مراسم باشکوه کوچکترین داماد خوزستانی، در میان هلهله و شادی همراه با اندوه گروه “همیاران بی نام” و تعدادی از خیران خوزستانی در هتل بوستان اهواز برگزار شد.

“صالح” که از مدت ها قبل به سرطان مبتلا شده، هم اکنون مراحل درمان را در بیمارستان بقایی اهواز پشت سر می گذارد. او به همراه پدربزرگش از حدود ۲ هفته پیش برای انجام شیمی درمانی به اهواز آمده اما پدربزرگ نمی توانست در بیمارستان او را همراهی کند به همین دلیل چند نفر از بانوان گروه همیاران بی نام شبانه روز در کنار صالح در بیمارستان از او مراقبت می کردند.

هدی رشیدی یکی از اعضای “گروه همیاران بی نام” و برگزار کننده این مراسم در این باره می گوید:صالح مدتی قبل به یکی از بانوان گروه، گفته بود که بزرگ ترین آرزویش بر تن کردن لباس دامادی است؛ این کودک ۷ ساله در حین درمان درد و رنج زیادی را تحمل می کرد، همین مسئله باعث شد که برآورده کردن آرزوی او را در اولویت قرار دهیم.

جشن عروسی

جشن عروسی کودک ۷ ساله خوزستانی

وی می افزاید:می خواستیم این برنامه را در کمترین زمان برگزار کنیم به همین دلیل برای کمک گرفتن از خیران از طریق “اهواز اسکای” که ما را در اینستاگرام همراهی می کند، فراخوان عمومی دادیم که با استقبال بسیار زیاد شهروندان روبه رو شدیم که باعث دلگرمی ما شد.

رشیدی اضافه می کند:در نهایت توانستیم آرایشگاه، آتلیه، خنچه ها، هدایا و تالار را برای روز مراسم آماده کنیم و هفت نفر از آقایان گروه نیز به عنوان ساقدوش انتخاب شدند؛ البته لباس دامادی و همه تزئینات به درخواست صالح به رنگ قرمز تهیه شدند.

روز جشن، مهمانان در انتظار ورود داماد کوچک بودند. اما آرایشگاه رفتن و لباس پوشیدن بیش از زمان معمول طول کشیده بود. ظاهرا درد بیماری در روز دامادی هم دست از سر صالح برنداشته بود. بالاخره داماد کوچک سوار بر ویلچر از خودروی تزیین شده پیاده شد. مهمانان اشک می ریختند. موسیقی و رقص محلی بختیاری تکمیل کننده این مراسم بود. صالح در پایان مراسم در حالی که از ته دل می خندید و دردش کمی تسکین یافته بود به بیمارستان منتقل شد.

جشن عروسی

دامادی کودک ۷ ساله خوزستانی مبتلا به سرطان

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=63361

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0