تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

نظر بازیگران هالیوودی درباره عمل های زیبایی!

نظر بازیگران هالیوودی درباره عمل های زیبایی!

عمل زیبایی امروزه طرفداران زیادی در میان مردم یا بازیگران دارد اما برخی افراد هم مخالف این عمل هستند در ادامه این مطلب می توانید نظر افراد مشهور و بازیگران هالیوود را درباره جراحی های زیبایی بدانید.

نظر بازیگران هالیوودی درباره عمل های زیبایی!

عمل زیبایی بازیگران هالیوود

جراحی زیبایی در دنیا در بین بازیگران و مردم عادی طرفداران و مخالفان فراوانی دارد . برخی از بازیگران سرشناس دنیا مخالف و برخی دیگر موافق جراحی زیبایی هستند. نظر این افراد برای طرفداران آن ها بسیار مهم است زیرا پیروان آن ها از آنان الگوپذیری دارند و اگر خواننده و بازیگر مورد علاقه شان به سمت جراحی های زیبایی برود آنان نیز به همان سمت سوق پیدا می کنند.

در این بخش از دنیای مد نمناک به بیان نظرات بازیگران و خواننده های سرشناس هالیوودی درباره جراحی زیبایی پرداخته ایم ، با ما همراه شوید تا بدانید هنرمند مورد علاقه تان موافق یا مخالف جراحی زیبایی است.

عمل زیبایی بازیگران هالیوود

 موافق یا مخالف بودن بازیگران هالیوود با جراحی زیبایی

نظر بازیگران هالیوودی درباره عمل های زیبایی!

سایمون کاول:

سایمون کاول، از تهیه کنندگان و سرمایه گذاران سرشناس موسیقی، است که بیشتر به خاطر حضور در مسابقات موسیقی آمریکن آیدل و آمریکا استعداد دارد و داوری و اجرای این مسابقات مشهور است.نظر او درباره بوتاکس و جراحی زیبایی این گونه است :«برای من بوتاکس غیرعادی تر از خمیردندان نیست. به خصوص وقتی سالی یک بار از آن استفاده کنید و اتفاقا جواب هم بدهد. مگر چه اشکالی دارد؟»

سایمون کاول

نظر سایمون کاول در مورد بوتاکس و عمل زیبایی

سلماهایک:

سَلما والگارما هایـِک خیمنز متولد ۲ سپتامبر ۱۹۶۶ در وراکروز، مکزیک ، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون اهل مکزیک است که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های آمریکایی مشهور است. پدر اولبنانی تبار و مدیر یک شرکت نفتی و مادرش اسپانیایی است.

سلما هایک، در فیلم سینمایی در نقش «فریدا کالو» در فیلم «فریدا» درخشید. او با هر نوع بوتاکس و کشیدن پوست و دست بردن در زیبایی صورتش مخالف است و طرفدارانش را ترغیب می کند که بدین سمت نروند. او می گوید:«فکر کردن به این که فردی دور تا دور صورت من را با چاقو ببرد و پوست صورتم را بکشد، وحشتناک است و از این کار متنفرم و هرگز ریسکی به این بزرگی نمی کنم.

سَلما والگارما هایـِک خیمنز

متنفر بودن سلما هایک از هر گونه عمل زیبایی

تینا فی:

تینا فی متولد ۱۸ مه ۱۹۷۰ در فیلادلفیا، پنسیلوانیا، بازیگر، کمدین، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی است که بیش از هر چیز بخاطر ایفای نقش در برنامه هفتگی ساتردی نایت لایو از شبکه ان بی سی مشهور است.

او در فیلم هایی مانند اختراع دروغ، خواهران، شب قرار، پذیرش و ویسکی تانگو فاکسترات بازی کرده است و مخالف جراحی زیبایی است او در این باره می گوید:«شما دو انتخاب دارید؛ یا پیر شوید یا عجیب و غریب. من نمی خواهم این کار را انجام دهم.»

تینا فی

تینا فی علاقه ای به جراحی زیبایی ندارد

جولیا رابرتز:

جولیا رابرتز، هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مُد است که در فیلم هایی فیلم هایی مثل «ارین براکوویچ»، «یازده یار اوشن» و «عروسی بهترین دوستم» نقش آفرینی نموده است . او بخاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه زن زیبا در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود ساخت.

او درباره جراحی صورتش گفته تا به الان نیز با انجام ندادن لیفتینگ صورت خیلی خطر کرده ام، اما به شرکت لانکوم هم گفته ام که می خواهم یک مدل در حال پیرشدن باشم.»

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز مانکن سابق صنعت مُد

جین سیمور:

جین سیمور، بازیگر توانمند پزشک دهکده که در فیلم هایی مانند «عشق، عروسی، ازدواج»، «دستیاران» و «کاملا احتیاط» بازی کرده است با عمل زیبایی مخالف است و در این باره می گوید :وقتی می بینم بازیگران یا مجری ها با چهره های مصنوعی در تلویزیون ظاهر می شوند در حالی که چهره شان هیچ حرکتی ندارد، از خودم می پرسم چطور می توانند با خودشان چنین کاری کنند؟»

جین سیمور

مخالف بودن جین سیمور با عمل زیبایی

کیت وینسلت:

کِیت الیزابت وینسْلِت متولد ۵ اکتبر ۱۹۷۵، برکشیر، هنرپیشه و خواننده اهل انگلستان و برنده جایزه اسکار،جایزه امی، سه جایزه گلدن گلوب و جایزه گرمی است. او جوان ترین فردی است که شش بار نامزد جایزه اسکار و یکی از معدود بازیگران زنی است که موفق به دریافت سه جایزه از چهار جایزه مهم جوایز سرگرمی آمریکا شده است . او با جراحی های زیبایی کاملا مخالف است و می گوید که مضحک است که در ۶۰ سالگی ۳۰ ساله به نظر برسی.

کِیت الیزابت وینسْلِت

کیت وینسلت جراحی زیبایی را مضحک می داند

جوآن ریورز :

کمدین و مجری مشهور آمریکایی جراحی های پلاستیک متعددی بر روی صورتش انجام داده بود تا سن و سالش را پنهان سازد که این عمل های جراحی حالت چهره او را از حالت عادی خارج کرد.

جوآن ریورز

جراحی های زیبایی متعدد جوآن ریورز

جک تیلور:

جک تیلور متولد ۲۱ اکتبر ۱۹۳۶یک هنرپیشه، و فیلم نامه نویس اهل ایالات متحده آمریکا است که ۳ عمل جراحی که روی بینی اش داشته و نسبت به جراحی های پلاستیک دید مثبتی دارد و می گوید من واقعا از این که با صورت چین و چروک دار در مقابل دوربین ظاهر شوم، بیزارم.

جک تیلور

موافق بودن جک تیلور با جراحی های زیبایی 

کورتنی کاکس:

کورتنی کاکس متولد ۱۵ ژوئن ۱۹۶۴ بازیگر آمریکایی است که با ایفای نقش مونیکا گلر در سریال دوستان و سپس با ایفای نقش در سری معروف جیغ شناخته شد . او تمایل زیادی به عمل های زیبایی نداشت اما در نهایت به آن ها تن داد. او در این باره می گوید:عمل های زیبایی نکات مثبت زیادی دارند، من از چهره ام راضی نبودم اما با جراحی های زیبایی توانستم زیباتر شوم.

کورتنی کاکس

نظر مثبت کورتنی کاکس در مورد عمل های زیبایی

لیسا کودرو:

لیسا والری کودرو متولد ۳۰ ژوئیه ۱۹۶۳،بازیگر، کمدین، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی است که به ایفای نقش در سریال دوستان پرداخت و در نقش “فیبی بوفی” معروف شد. او در دوران دبیرستان بینی اش را عمل کرد و دبیرستانش را تغییر داد تا همکلاسی ها و معلم هایش چهره قبلی اورا ندیده باشندو در کل از عمل زیبایی خود راضی است.

لیسا والری کودرو

جراحی زیبایی بینی لیسا والری کودرو

لیندسی لوهان:

لیندسی لوهان یکی از زیباروترین بازیگران هالیوودی است که در سن ۱۷ سالگی به عنوان جذاب ترین بازیگر هالیوود انتخاب شد . چندی نگذشت که این بازیگر، خواننده و مانکن آمریکایی، گرفتار دام اعتیاد شد و به الکل و مواد مخدر و قمار روی آورد .

اعتیاد و چندین بار بستری شدن او در مراکز بازپروری، تاثیر زیادی بر زیبایی او گذشت آنچنان که سن و سالش به چهره اش نمی خورد به همین دلیل به جراحی های زیبایی پناه آورد تا بتواند ظاهر ۲۶ ساله خود را جوان نشان دهد.

 لیندسی لوهان

جوان تر شدن لیندسی لوهان با عمل های زیبایی

مگ رایان:

مگ دختر یک مدیر بازیگریابی بود که در نوامبر ۱۹۶۱ در فیر فیلد کانکتی کات متولد و در نیویورک بزرگ شد . این بازیگر سرشناس چهره زیبا و دلنشینی دارد و فیلم هایی مثل «شهر فرشته ها»، «تاپ گان» و «کیت لئوپولد» در کارنامه هنری خود دارد . او به خاطر زیبایی بیشتر به جراحی زیبایی رو آورد اما به همین دلیل پیشنهادهایش برای حضور در فیلم های خوب کمتر شد و موقعیت حرفه ای اش تا حدی دچار تزلزل گشت.

 مگ رایان

تاثیر جراحی زیبایی مگ رایان در حرفه اش

جولیان مور:

جولیان مور متولد ۳ دسامبر ۱۹۶۰ بازیگر آمریکایی-بریتانیایی و برنده اسکار و نویسنده کتاب کودکان است که در فیلم هایی مانند «ساعت ها»، «بچه ها حالشان خوب است» و «هنوز آلیس» نقش آفرینی کرده است . او دوست ندارد روی چهره خود عمل زیبایی انجام دهد و ترجیح می دهد بازیگری در هر سن و سالی را تجربه کند.

جولیان مور

جولیان مور به جراحی های زیبایی علاقه ای ندارد

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4641

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0