تاریخ : چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 31 May , 2023
1

ست کیف و کفش عسلی برای مجالس و استایل روزمره + تصاویر

ست کیف و کفش عسلی برای مجالس و استایل روزمره + تصاویر

انواع کیف و کفش عسلی رنگ در انواع اسپرت و مجلسی مناسب برای مجالس و استایل روزمره در فصل تابستان و زمستان برای خانم های خوش سلیقه.

ست کیف و کفش عسلی برای مجالس و استایل روزمره + تصاویر

مدل های ست کیف و کفش عسلی

یکی از قوانین همیشگی مد و شیکپوشی ست کردن کیف و کفش است که خانم ها سالیان سال است که از این قانون مد پیروی میکنند و سعی میکنند برای موقعیت های مختلف کیف و کفش ست انتخاب کنند.

سلیقه شخصی حرف اول را در انتخاب کیف و کفش میزند اما مد در این رابطه چه برای گفتن دارد؟ در دنیای مد ست کردن کیف و کفش به دو روش صورت میگیرد یکی اینکه کیف و کفش تان دقیقا همرنگ و یک مدل باشند ولی روش دیگر ست کردن کیف و کفش این است که از دو رنگ متفاوت که با هم همخوانی دارد برای کیف و کفش تان استفاده کنید.

کیف و کفش عسلی

کیف و کفش عسلی اسپرت

عسلی یکی از پرطرفدارترین رنگ هایی که خانم ها برای انتخاب ست کیف و کفش آن را انتخاب میکنند، به همین منظور در این بخش از دنیای مد نمناک مدل های متنوع اسپرت، مجلسی، تابستانی، زمستانی ست کیف و کفش های عسلی را برایتان جمع آوری کنیم.

معمولا خانم ها نمیدانند کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی میتوانند هماهنگ کنند که در ادامه به شما میگوییم کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی ترکیب کنید.

 ست کیف و بوت زنانه

ست کیف و نیم بوت زنانه عسلی رنگ

کیف و کفش عسلی را میتوانید با مانتو شلوار سفید، مشکی، قهوه ای تیره و… ست کنید. استایل مشکی مجلسی تان را میتوانید با کیف و کفش عسلی رنگ هماهنگ کنید و حسابی خوش بدرخشید.

ست کیف و کفش مجلسی

ست کیف و کفش عسلی مجلسی

ست کیف و کفش

ست کیف و کفش عسلی جدید

کیف مجلسی عسلی

ست کردن کیف و کفش عسلی

کیف و کتونی ست

کیف و کتونی ست عسلی رنگ

کیف و کفش تابستانی

ست کیف و کفش گوچی عسلی رنگ

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1521

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0