تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

نقش جنجالی هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد + عکس

نقش جنجالی هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد + عکس

الناز شاکردوست بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد با انتشار پستی از گریم متفاوت هوتن شکیبا در این فیلم رونمایی کرد.

نقش جنجالی هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد + عکس

هوتن شکیبا با نقشی جنجالی در شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد ساخته جدید نرگس آبیار کارگردان فیلم نفس است که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران میشود. در روزهای نزدیک به جشنواره از گریم متفاوت هوتن شکیبا بازیگر این فیلم سینمایی رونمایی شد.

هوتن شکیبا بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد است که با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم رفت و خبرهایی از نقش جنجالی او در فیلم نرگس آبیار به گوش میخورد.

نقش متفاوت هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست با انتشار پستی در اینستاگرام از گریم متفاوت هوتن شکیبا در فیلم شبی که ماه کامل شد رونمایی کرد.

هوتن شکیبا

عکسی از هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست با انتشار این عکس نوشت : در دومین تصویر از فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار از نقش اول مرد فیلم با بازی هوتن شکیبا رونمایی شد.

هوتن شکیبا از بازیگران شناخته شده در عرصه تئاتر است که در سینمایی شبی که ماه کامل شد در نقشی جنجالی و متفاوت از آنچه پیشتر ایفا کرده، ظاهر شده است.

نرگس آبیار

نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است، این فیلم عاشقانه ای متفاوت نسبت به آثار قبلی این کارگردان است که الناز شاکردوست و هوتن شکیبا دو نقش اصلی آن را ایفا می کنند.

الناز شاکردوست

بازی متفاوت الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

در خلاصه داستان شبی که ماه کامل شد آمده است : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

بازیگران شبی که ماه کامل شد عبارتند از : الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد در بخش مسابقه اصلی سی و هفتمین جشنواره فجر حضور دارد و نمایش خود را از روزهای اول جشنواره در سینماهای مردمی و با حضور عوامل فیلم آغاز می کند. همچنین نمایش این فیلم در سینمای رسانه ها، ۱۴ بهمن خواهد بود.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31164

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0