تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

این زن چاق چطور اینقدر لاغر شده؟ + تصاویر

این زن چاق چطور اینقدر لاغر شده؟ + تصاویر

زن جوانی که به عنوان یکی از لاغر شده های موفق این روزها در مطب پزشکان رژیم درمانی و لاغری عنوان می شود قدم اول خود را بعد از ابتلا به گلودردی شدید برداشت تا ۸۴ کیلو وزن کم کند.

این زن چاق چطور اینقدر لاغر شده؟ + تصاویر

کاهش وزن زیاد زن ۱۶۳٫۲۹۳ کیلوگرمی که ۸۴ کیلوگرم لاغر شده است

مادر دو فرزند با تلاش و برنامه ریزی صحیح ورزشی توانست وزنی نزدیک به نیمی از وزن اولیه خود را کم کند.

Mother-of-two who was devastated to learn she had ballooned to 360LBS when she was weighed in hospital shows off her slender new physique after shedding a whopping 186lbs

زنی که بعد از گلودرد شدید این چنین لاغر شده است 

“کیتی ایستگیت”۳۳ ساله اهل اوهایو برای اولین بار زمانی که برای درمان گلودرد شدید به بیمارستان مراجعه کرد متوجه وخامت وضعیت جسمی به واسطه اضافه وزنش شد و تصمیم گرفت تا وزن حدودا ۱۶۴ کیلوگرمی خود را به سرعت کم کند.

آغاز رژیم غذایی برای لاغر شدن و انجام حرکات ورزشی در ابتدا برای او بسیار سخت و غیرقابل تحمل بود اما به مرور وضعیت بهتر شد تا در نهایت او توانست ۱۸۶ پوند (۸۴ کیلوگرم) وزن کم کرده و سایز خود را از ۲۶ به ۱۰ برساند.

لاغر شده لاغر شده

عکس قبل و بعد از کاهش وزن زنی که ۸۴ کیلوگرم لاغر شده است

“کیتی” در مورد کاهش وزنش می گوید:سال ۲۰۰۸ بود که بر اثر گلو درد شدید در بیمارستان بستری شدم ، وضعیت بسیار بدی داشتم و باید با تزریق آنتی بیوتیک های قوی عفونت کنترل می شد اما چاقی و اضافه وزن من پزشکان را در این کار ناموفق می کرد ، به هر سختی بود تا حدی بیماری گلویم درمان شد و توانستم به خانه بازگردم ، از همان روزهایی که در بیمارستان بستری بودم تصمیم جدی برای کاهش وزن را گرفته و بعد از ترخیص از بیمارستان به سراغ یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم اما برنامه غذایی به تنهایی کافی نبود و بایستی ورزش را نیز با این برنامه لاغری همراه می کردم.

در ان روزها وضعیت جسمی و حتی روحی من بسیار نامناسب بود مدام خودم را برای آن روزهایی که بی توجه به اضافه وزن هرنوع غذایی را می خوردم ملامت می کرم ولی کار از این حرفها گذشته بود و حالا زمان آغاز دوره ای فشرده برای کاهش وزن بود.

لاغر شده

وزن سنگین من مرا در سنین جوانی از دویدن ، بازی های ساده و خیلی فعالیت های ساده دیگر ناتوان کرده بود اما حالا بعد از کاهش وزن احساس بسیار خوبی دارم چرا که مثل هر انسان سالم دیگری می توانم بدوم، بپرم و حتی دوچرخه سواری کنم.

اگر بخواهم از توصیه های متخصص رژیم درمانی که برای من موثر بود بگویم باید از تغییرات تغذیه ای آغاز کنم ، حذف کامل فست فود ، غذاهای چرب ، مواد غذایی فرآوری شده و جایگزین کردن تمام سبزیجات و میوه های ارگانیک با این خوراکی های چاق کننده قانون اولی بود که پزشک لاغری برای من تعیین کرد . تغییر عادت غذایی ابتدا سخت بود اما تاثیرات مثبت آن را در وضعیت جسمی ام دیده و مشتاق به ادامه ان شدم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=67944

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0