تاریخ : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024
1

دوام و مدت زمان ماندگاری تاتو خط چشم چقدر است ؟

دوام و مدت زمان ماندگاری تاتو خط چشم چقدر است ؟

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که مدت زمان زیادی را صرف کشیدن خط چشم می کنید و یا شاغل هستید و صبح ها وقت زیادی برای آرایش چشمان خود ندارید تاتو خط چشم می تواند گزینه بسیار مناسبی برایتان باشد.

دوام و مدت زمان ماندگاری تاتو خط چشم چقدر است ؟

ماندگاری تاتو خط چشم چقدر است؟

اگرچه به آن خط چشم دائمی می گویند، اما تاتو خط چشم در واقع نیمه دائمی است، به این معنی که اگر می خواهید برای همیشه باقی بماند، باید آن را با محو شدن لمس کنید. می توانید انتظار داشته باشید که خط چشم نیمه دائمی خود برای یک یا دو سال ماندگاری داشته باشد، اما در برخی موارد، آوا می گوید که ممکن است حتی تا پنج سال نیز دوام بیاورد.

آیا تاتو خط چشم درد دارد؟

یعنی درد ذهنی است، درست است؟ اما این فرآیند شامل فشار دادن جوهر توسط دستگاه خالکوبی به پوست ظریف پلک شما است، بنابراین هیچ احساسی به شما نخواهد داد. با این حال، بیشتر مکان‌ها از کرم‌های بی‌حس کننده موضعی استفاده می‌کنند تا در طول فرآیند راحت باشید، و همچنین می‌توانید از قبل تماس بگیرید تا در مورد میزان درد معمول مشتریان سوال کنید.

ماندگاری تاتو خط چشم

آیا کشیدن خط چشم دائمی بی خطر است؟

هنگام صحبت در مورد خالکوبی های نیمه دائمی و دور چشم، جای زیادی برای خطا وجود دارد. وقتی خط چشم دائمی در مکانی معتبر توسط یک متخصص زیبایی حرفه ای یا تایید شده به درستی انجام شود، می تواند بی خطر باشد . ترجمه: بدون انجام تحقیقات قبلی به هیچ مکانی وارد نشوید. از مکان بازدید کنید، با مشتریان قبلی صحبت کنید – هر چیزی که اطمینان حاصل شود که موسسه تمیز و حرفه ای است.

و همین امر در مورد انجام اقدامات احتیاطی مناسب قبل از قرار ملاقات صدق می کند – تحقیق خود را انجام دهید و آماده باشید. «اگرچه تاتوهای خط چشم یا آرایش نیمه دائمی به عمق تاتوهای معمولی نیستند ، اما همچنان شامل سوراخ کردن پوست توسط سوزن می‌شوند، بنابراین اقدامات احتیاطی مشابه با هر روش مشابه دیگری باید انجام شود.»
برای جلوگیری از خونریزی و کبودی، از قبل از رقیق‌کننده‌های خون، از جمله: آسپرین، ادویل و آلو اجتناب کنید و مطمئن شوید که آکوتان را تا شش ماه پس از خالکوبی مصرف نکرده‌اید، زیرا می‌تواند بر روند بهبودی شما تأثیر بگذارد.

خط چشم دائم

آیا چشم ها بعد از خط چشم دائمی متورم می شوند؟

پوست در ناحیه اطراف چشم بسیار نازک است و متورم با تقریبا هر گونه دستکاری (منظور من، من از پف کیسه های چشم از یک تمایل قوی باد)، پس از آن امن فرض کنیم که خط چشم دائمی می تواند باعث تورم در ابتدا، اما Aava می گوید پف از خال کوبی خط چشم باید در عرض ۷۲ ساعت فروکش پس از نرم افزار است. برای از بین بردن مقداری تورم، یک کیسه چای گرم یا کمپرس گرم روی آن ناحیه قرار دهید.

حتماً بخوانید:
درمان سریع التهاب چشم بعد از تاتو خط چشم

درمان سریع التهاب چشم بعد از تاتو خط چشم

بعد از انجام تاتو خط چشم ممکن است پشت پلک چشمها دچار ورم ، التهاب ، خارش و … شوند ولی کدامیک از این موارد طبیعی و کدام غیر طبیعی هستند و برای کمتر…

عوارض خط چشم دائمی چیست؟

اما تورم تنها عارضه جانبی رایج تاتو خط چشم نیست. خونریزی و کبودی یا احساس سوزش یا خارش در اطراف محل تزریق نیز ممکن است رخ دهد ، اما آوا خاطرنشان می کند که اگر هر یک از این موارد بیش از چند روز طول بکشد، باید با پزشک خود مشورت کنید. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از واکنش آلرژیک به رنگ (از قبل با متخصص پوست خود در مورد این احتمال صحبت کنید) یا عفونت در ناحیه.

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=119334

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0