تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

پخش فصل سوم سریال شهرزاد تا کی ادامه دارد؟ + تصاویر

پخش فصل سوم سریال شهرزاد تا کی ادامه دارد؟ + تصاویر

فصل سوم سریال شهرزاد روز گذشته به دهمین قسمت خود رسید و پخش این سریال پرمخاطب تا اواسط خردادماه ادامه دارد.

پخش فصل سوم سریال شهرزاد تا کی ادامه دارد؟ + تصاویر

آخرین قسمت سریال شهرزاد ۳ کی پخش میشود

شهرزاد سریالی موفق و پرمخاطب در شبکه نمایش خانگی است که سومین فصل خود را با استقبال مخاطبان پشت سر میگذارد. فصل سوم سریال شهرزاد که پخش آن از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به دهمین قسمت خود رسید.

این سریال پرمخاطب شبکه نمایش خانگی به کارگردانی حسن فتحی داستانی عاشقانه و تاریخی دارد و شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی مثل عشقی این سریال را تشکیل میدهند.

ادامه پخش سریال شهرزاد تا اواسط خرداد

فصل سوم سریال شهرزاد از اواسط خردادماه ۹۶ جلوی دوربین رفت و اسفند ماه ۹۶ بود که خبر پایان تصویربرداری این سریال منتشر شد. سریال شهرزاد به تهیه کنندگی محمد امامی و کارگردانی حسن فتحی داستانی عاشقانه را در بستر تاریخ روایت میکند.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در فصل سوم سریال شهرزاد

داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است در تندباد حادثه ، عشق اولین قربانی است.

شهاب حسینی

شهاب حسینی در فصل سوم سریال شهرزاد

روز گذشته دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۶ دهمین قسمت از فصل سوم سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

مصطفی زمانی

مصطفی زمانی در فصل سوم سریال شهرزاد

این فصل از سریال شهرزاد در ۱۶ قسمت ساخته شده است و با این حساب پخش آخرین قسمت از فصل سوم سریال شهرزاد اواسط خردادماه خواهد بود و مراحل فنی و تدوین فیلم همزمان با توزیع در حال انجام است.

شهاب حسینی

شهاب حسینی در فصل سوم سریال شهرزاد

بازیگران فصل سوم سریال شهرزاد :ترانه علیدوستی شهرزاد سعادت ، شهاب حسینی قباد دیوانسالار ، مصطفی زمانی فرهاد دماوندی ، پریناز ایزدیار شیرین دیوانسالار ، مهدی سلطانی هاشم پدر فرهاد ، پرویز فلاحی پور نصرت پاشایی ، گلاره عباسی اکرم بوربوران ، امیرحسین فتحی صابر عبدلی ، فریبا متخصص مادر فرهاد ، سهیلا رضوی مادر شهرزاد ، نسیم ادبی حمیرا خواهر شهرزاد ، رامین ناصرنصیر هوشنگ همسر خواهر شهرزاد ، رضا کیانیان شاپور بهبودی ، امیر جعفری سروان اداره جنایی شهربانی ، معصومه بیگی سیمین خواهر کوچک شهرزاد ،نهال دشتی میترا خواهر فرهاد ، هومن برق نورد سرهنگ تیموری ، ناهید مسلمی بتول دایه کبیر ، پاشا جمالی اصغری شاگرد هاشم ، الهام نامی مهری خانم همسر سابق هوشنگ

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در فصل سوم سریال شهرزاد

در دهمین قسمت از سریال شهرزاد ، شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی طبق توافق قبلی که با قباد برای حفظ جان فرهاد انجام داده بود به عمارت دیوان سالار رفت و به نگهداری از پسرش کبیر پرداخت . از سویی دیگر فرهاد هنوز در زندان است و قرار است برای گذراندن ادامه دوران محکومیتش به یکی از زندان های جنوب کشور منتقل شود اما در این قسمت از سریال شهرزاد در یک دعوای ساختگی فرهاد با ضربه چاقو مصدوم میشود. باید منتظر ماند دید در قسمت های بعدی این سریال چه در انتظار شهرزاد و فرهاد است.

الهام نامی

الهام نامی در فصل سوم سریال شهرزاد

 الهام نامی

الهام نامی و نسیم ادبی در فصل سوم سریال شهرزاد

فصل سوم سریال شهرزاد

امیرحسین رستمی و پریناز ایزدیار در فصل سوم سریال شهرزاد

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27351

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0