تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
1

چطور یک آرایش تمیز روی چشم داشته باشیم + تصاویر

چطور یک آرایش تمیز روی چشم داشته باشیم + تصاویر

سیاهی پوست پلک و اطراف چشم یکی از مشکلاتی است که حین آرایش چشم شما را عصبی می کند چرا که مدام باید میکاپ را پاک کرده و دوباره تکرار کنید.

چطور یک آرایش تمیز روی چشم داشته باشیم + تصاویر

جلوگیری از سیاه شدن چشم هنگام  آرایش چشم

هرخانمی می توان خودش بدون کمک آرایشگر چشمانش را آرایش کند فقط کافیست اصول و نکات مهم این بخش از میکاپ را بداند . اگر شما هم از ان دسته افرادی هستید که حین آرایش پوست اطراف چشمانتان مدام سیاه می شود و مجبورید آرایش خود را پاک کنید پس بهتر است این بخش را به دقت دنبال کنید.

کرم پایه ی آرایش پلک راز مهم آرایش چشم

 روش آرایش چشم

پلک های روغنی در بین زنان رایج اند و می تواند علت از بین رفتن سایه ی چشم های شما شود. حتی اگر پلک های چربی ندارید بهتر است از این کرم ها قبل از آرایش استفاده کنید زیرا یک پایه ی مناسب برای سایه ی چشم های شما ایجاد کرده و مانع سیاه شدن یا چین دار شدن آرایش می شود و به ماندگاری آرایش شما کمک می کند. در آرایش چشم با

برای داشتن یک آرایش خوب چشم با صورتی تمیز شروع کنید

 نکاتی برای آرایش چشم

اگر تابحال نمی دانستید، یکی از مهم ترین چیزهایی که باید هرروز به یاد داشته باشید تمیز کردن صورت است. شما باید قبل از خوابیدن تمام صورت خود را بشویید تا در صبح فردا اثری از آرایش نمانده باشد. از آرایش پاک کن های ملایم استفاده کرده و این را برای خود عادت کنید. 

بیش ترین پوشش برای آرایش چشم نیاز است

 رازهای ارایش چشم

از سایه و خط چشم های دارای پوشش مناسب استفاده کنید. برای مثال اگر قرار است خیس شوید از خط چشم ضدآب استفاده کنید. یک نکته ی مفید که باید به یاد داشته باشید این است که برای خط چشم در زیر چشم، در ابتدا یک خط باریک در لبه ی داخلی و زیر چشم کشیده و سپس آن ها را با یک قلمو ترکیب کنید. 

برای زیباتر شدن آرایش چشم در پلک زیر کم ریمل بزنید

 آرایش چشم

ریمل چیزی است که اغلب هرروز می خواهید از آن استفاده کنید اما در مورد پلک زیرین نباید در آن زیاده روی کرد. زمانی که می خواهید به مژه های بالایی ریمل بزنید دو یا سه بار کافی است اما در مورد مژه های پایینی مقدار کمی از آن کافی است. 

قبل از پایان آرایش چشم آن را ثابت کنید

برای اطمینان از ثابت بودن آرایش شما باید در آخر از اسپری ثابت کننده ی آرایش استفاده کنید. در زمان زدن اسپری چشم های خود را بسته و به بقیه ی صورت اسپری کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2997

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0