تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
2

روش ثابت ماندن رژلب در تمام طول روز

روش ثابت ماندن رژلب در تمام طول روز

بعد از آرایش مدام در آینه چک میکنید که مبادا رژلب تان پاک شده باشد؟ با این ترفندها می توانید ماندگاری رژلب را افزایش دهید و تمام روز رژلب تان ثابت میماند.

روش ثابت ماندن رژلب در تمام طول روز

روش هایی برای ثابت ماندن رژلب

رژلب دوست داشتنی ترین لوازم آرایش خانم ها است که تاثیر زیادی در جذابیت چهره دارد اما مشکلی که وجود دارد این است که زود پاک میشود و ماندگار نیست، برای اینکه رژلب دوام و ماندگاری بیشتری روی لب هایتان داشته باشد چند ترفند به شما معرفی میکنیم که با رعایت آن ها رژلب از صبح تا شب روی لب هایتان میماند.

مثلا در جشن های مختلف که دوست دارید رژلب تمام طول روز روی لب هایتان بماند و نمیخواهید مدام آینه به دست رژلب تان را تمدید کنید باید از ترفندهای عنوان شده در این بخش از دنیای مد نمناک استفاده کنید.

راه های افزایش دوام رژ لب از زبان آرایشگران

خط لب بکشید:

دور لب ها را با خط لب شکل دهید و فرم ایده آل تان را به آن ها ببخشید، ساختار رژلب طوری است که نمیتوان دور لب ها را مرتب و زیبا فرم داد پس با خط لب که خشک تر و نازک تر است دور لب ها را پر کنید. خط لب چون خشک است به این زودی ها از روی لب پاک نمیشود.

افزایش دوام رژ لب

رژ لب با کیفیت استفاده کنید:

برای افزایش دوام رژ لب تان یک برند با کیفیت و با دوام تهیه کنید واز رژ لب های خیلی ارزان قیمت که خیلی زود پاک می شوند، استفاده نکنید.

روی لبتان پودر بزنید:

برای افزایش ماندگاری رژلب باید مقداری پودرهای شفاف یا پودرهای فشرده روی لب هایتان بزنید با این کار خیال تان راحت باشد که رژلب تان تمام طول روز روی لب هایتان خواهد ماند.

برای افزایش ماندگاری رژلب می توانید از کانسیلر یا فوندیشن یا لایه بسیار نازکی از پودر پنکیک قبل از مالیدن رژ استفاده کنید. کانسیلر رنگ طبیعی لب ها را محو می کند تا رنگ واقعی رژ لب نشان داده شود. پودر از جابجایی ماده رژ جلوگیری کرده و آن را سرجای خود نگه میدارد.

می توانید برای افزایش ماندگاری رژ لبتان پس از اینکه رژ لب را زدید یک دستمال یک لا روی لب های خود قرار دهید و بعد یک پودر مات را به آرامی روی آن پخش کنید تا رژ لبتان برای ساعت ها ماندگار شود.

ماندگاری رژ لب

رژلب مات استفاده کنید:

حالا باید از رژلب مات استفاده کنید، شمایی که دوست دارید رژلب تان ساعات طولانی روی لب تان بماند باید دور رژلب های مایع و براق را خط بکشید زیرا این گونه رژلب ها خیلی زود پاک میشوند. خوبی رژلب های مات این است که در جشن ها و مهمانی ها بعد از خوردن نوشیدنی رد رژلب تان روی لبه لیوان نمی ماند.

دستمال را روی لبانتان بگذارید:

برای افزایش ماندگاری رژ لبتان، ابتدا یک لایه نازک رژ لب بزنید و سپس یک تکه دستمال کاغذی بین لب بالا و پایین خود قرار دهید و به آرامی روی دستمال فشار دهید تا هرگونه ماده اضافی غیر از رژ از روی لب ها پاک شود و دوباره رژ بزنید. اینگونه ب چربی رژ گرفته شده و رنگدانه ها و موم آن باقی می ماند.

با قلم مو رژ بزنید:

برای افزایش ماندگاری رژ لبتان با استفاده از قلم مو چند لایه نازک رژ بزنید. استفاده از قلم مو برای زدن رژ لب سبب می شود رژ بر روی لب های شما، یکنواخت تر شود.

پاک نشدن رژ لب

از چند محصول با هم استفاده کنید:

برای افزایش ماندگاری رژ لب زیر رژ لب اصلی تان از یک پرایمر لب، خط لب و رژ لب مایع استفاده کنید. اینگونه حتی اگر یکی از این لایه ها پاک شوند، لایه های زیرین رنگ لب را حفظ می کنند. هنگام استفاده از این روش دقت کنید رنگ تمام محصولات باید یکی باشد.

خط بی رنگی دور لبتان بکشید:

روی پوست دور لب تان خط لب بی رنگ بکشید. این کار باعث می شود رژلب بیرون نزند واطراف رژ پاک نشود و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

رنگ مناسب را انتخاب کنید:

رژ لب های تیره تر حاوی رنگ دانه های بیشتری هستند و ماندگاری بیشتری دارند اما هر چقدر رژ لب، کم رنگ تر باشد سریع تر پاک می شود پس رنگ رژ لب مورد استفاده ی شما تعیین می کند که ماندگاری آن برای چه مدت خواهد بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5297

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0