تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
0

چگونه با آرایش کم زیبا به نظر برسیم؟

چگونه با آرایش کم زیبا به نظر برسیم؟

آرایش می تواند یک زن را زیبا تر کرده و یا زشت کند. اگر همیشه بیش از اندازه آرایش کنید معمولا بدون آرایش زشت بنظر می رسید. در ادامه نکاتی برای آرایش کم و زیبایی بیشتر را برای شما ارائه میکنیم.

چگونه با آرایش کم زیبا به نظر برسیم؟

زیبا شدن با آرایش کم

شما نیاز به آرایشی دارید که لک ها و معایبتان را پنهان کند، و در عین حال قسمت های زیبای چهره تان را برجسته نماید. با کم کردن بار آرایشتان همچنین در هزینه ای که صرف آرایش خود می نمایید نیز صرفه جویی خواهید کرد.

برای آرایش از یک آینه کوچک بزرگ نما استفاده کنید

با صورت و گردنتان که تمیزشان کرده اید شروع نمایید. یک مرطوب کننده ی روشن با میزان spf حداقل ۱۵ برای محافظت از پوستتان در مقابل نور خورشید به پوست خود بمالید. این کار کمک خواهد کرد تا از بوجود آمدن چین وچروک جلوگیری بعمل آید.

مژه های خود را فر کنید

فرمژه

از یک فرمژه استفاده نمایید تا مژه های زیبایتان، بدون اینکه بهم چسبیده باشد یا ریمل از آن چکه کند به چشم بیاید. برای آرایش سبک تر باید دور ریمل را نیز خط بکشید.

زیر سازی کنید

از یک فونداسیون مایع همرنگ پوستتان یا حتی کمی روشن تر استفاده کنید. از فونداسیون برای یک رنگ کردن رنگ پوستتان استفاده کرده، لکه ها را بپوشانید و صورتتان را صاف تر کنید.

رژ گونه بزنید

رژگونه

یک رژ گونه ی صورتی کم رنگ، برنز یا هلویی، طبیعی تر از دیگر رنگ ها بنظر می رسند. فقط چندبار رفت و برگشت قلم موی بزرگی از رژ گونه کافیست تا چهره تان را بشاش، جوان و فوق العاده کند. این کار فقط کمی به صورت شما رنگ و لعاب میدهد اما گام بزرگی در آرایش خواهد بود.

سایه چشم هم اضافه کنید

سایه چشم

یک سایه چشم صورتی کم رنگ، هلویی یا برنز بزنید. کمی هم پودر سایه را به پلکتان بزنید.

رژ لب آخرین گام

رژلب

 و برای لب هایتان، از یک رژ لب براق برای اضافه کردن کمی رنگ و درخشش به لب هایتان استفاده نمایید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4377

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0