تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

چهره بیحال صبح را چطور آرایش کنیم؟

چهره بیحال صبح را چطور آرایش کنیم؟

بعضی روزها از خواب که بیدار می شوید مقابل آینه چهره ی بیحال و کسلی می بینید ، در این شرایط باید یک آرایش صبح گاهی مناسب با وضعیت صورتتان انجام دهید تا این وضعیت پنهان شود.

چهره بیحال صبح را چطور آرایش کنیم؟

ترفندهایی ساده برای آرایش صبح و رفع بی حالی چهره

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که روزی از خواب بیدار شده و با قرار گرفتن مقابل آیینه دچار احساس بدی شوید. اول صبح است و شما از چهره حال خود راضی نیستید از طرفی قرار مهمی دارید یا باید سر کار و کلاس حاضر شوید پس برای رفع حالت کسل و بیحال چهره تان باید تا حد ممکن ملایم آرایش کنید . یکی از متخصصان آرایش و زیبایی فرانسه که در فشن شوها مسئول آماده سازی چهره مدلینگهاست چند راه حل ساده را پیشنهاد می کند.

راه حل رفع این بی حالی چهره تان چیست؟

با رعایت نکاتی ساده کسالت از چهره تان پاک کنید.

۱٫ شست و شوی صورت : شست و شوی صورت هر روز صبح با پاک کننده ی مورد علاقه و آب خنک باعث طراوت و تازگی پوست میشود.

شستشوی صورت

۲٫ مرطوب کردن پوست : مخلوط قطرات مایع با کرم bb باعث تازگی و رطوبت پوست می شود.

۳٫ استفاده از ریمل بنفش تیره : ریمل بنفش تیره صورت را روشن میکنند این ریمل وقتی با مژه ی قهوه ای ترکیب می شود طبیعی به نظر می آید.

۴٫ استفاده از خط چشم : خانم هاتسون یکی از آرایشگران حرفه ای برگزار کننده هفته مد، استفاده از خط چشم را برای برطرف کردن بی روحی چهره صبحگاهی توصیه می کند. یک خط چشم متناسب با فرم چشم تان چهره شما را دگرگون خواهد کرد.

 

رژ لب

۵٫ رژ لب ملایم : تا حد ممکن برای پنهان کردن بی روحی چهره تان از رژ لب های تیره استفاده نکنید، مطمئنا این اشتباه شما نتیجه بر عکس خواهد داشت. پیشنهاد خانم هاتسون رژلب ملایم صورتی یا کالباسی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3210

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0