تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
2

نحوه ست گردنبند با انواع لباس مجلسی

نحوه ست گردنبند با انواع لباس مجلسی

برای ست گردنبند با لباس مجلسی باید به چند نکته توجه کنید مثلا مدل لباس , اندازه گردن و مدل گردنبند تا ظاهری خوب و بی عیب داشته باشید.

نحوه ست گردنبند با انواع لباس مجلسی

ست گردنبند با انواع لباس

یکی از زیبا ترین تزئیناتی که به پیراهن ، بلوز و کت شما جلوه خاصی می دهد گردنبند است, گاهی اوقات سخت ترین کار هنگام آماده شدن برای یک میهمانی انتخاب زیورآلات مناسب با لباس است. اکثر اوقات نمی دانیم آیا زیورآلاتی که انتخاب کردیم مناسب نوع لباسمان است یا زیاده روی کرده ایم.

چه بخواهیم چه نخواهیم، داشتن ظاهری جذاب به عوامل متعددی نیاز دارد.اما یک عامل همیشه مورد کم لطفی قرار گرفته به طوری که میتواند تاثیر بسزایی در جذابیت داشته باشد.

زیورآلات ، بله زیورآلات و بخصوص گردنبند جز اکسسوری های است که با قیمت کم میتواند تیپ و ظاهر شما را متحول کند. انتخاب گردنبند با توجه به اندازه گردن، فرم بالاتنه و مدل لباس مان باید صورت گیرد در غیر این صورت به جای این که گردنبندمان زیبا به نظر برسد، کل لباس و اندام مان نامتناسب به چشم می آید. مثلاً اگر بالاتنه چاق و گردن کوتاهی دارید باید از جواهرات یا بدلیجات کوچک تری انتخاب کنید بعضی از افراد چاق زیرگردن شان چین نیز دارد که اگر گردنبندهای بزرگ و نامناسب بپوشند، ظاهری خوب پیدا نمی کنند. اما اگر گردن کشیده و بالاتنه مناسب یا لاغر دارید در انتخاب گردنبند گزینه های بیشتری دارید.

در این مطلب قصد داریم نحوه ست کردن گردنبند با لباس مجلسی و انواع تیشرت را به شما ارائه دهیم.امیدواریم با انتخاب صحیح گردنبند روبروز جذاب تر از قبل شوید.

گردنبند ضخیم

ست گردنبند

ست گردنبند با لباس مجلسی

اپ های بنددار را حتما با گردنبند های ضخیم و سفت و محکم ست کنید و در نهایت شلوار جین و یک ژاکت روی آن تیپ شما را تکمیل می کند.

گردنبندهای پر سنگ

ست گردنبند

ست گردنبند با انواع یقه

تی شرت های یقه گرد با گردنبندهای شلوغ و پر از سنگ ست می شوند. پوشیدن دامن و یا شلوار خیاطی شده با این استایل پیشنهاد می شود.

ست گردنبند

ست گردنبند با انواع لباس

به همراه تاپ های رنگ روشن گردنبندهای بزرگ نیز توصیه می شوند.

گردنبند بلند کشیده

ست گردنبند

ست گردنبند با لباس مجلسی

تی شرت های با آستین بلند و کشیده گردنبندی بلند و کشیده می طلبد.

گردنبند لاکچری

 

یک تی شرت ساده و یک گردنبند ساده برای وقت هایی که خیلی فرصت ست کردن ندارید.

ست گردنبند

ست گردنبند با تیشرت

تی شرت های زیر شانه ای گردنبندهای نازک با سنگی بزرگ و زیبا می طلبند.

ست گردنبند

ست گردنبند با لباس یقه بسته

 

تی شرت های آستین حلقه ای را نیز با گردنبند بلند ست کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1905

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0