تاریخ : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024
0

چگونه از پودر دکلره رنگی استفاده کنیم ؟

چگونه از پودر دکلره رنگی استفاده کنیم ؟

پودر های دکلره از مواد آرایشی برای بی رنگ سازی مو هستند که رنگدانه های طبیعی مو را بیرون می کشند. می توان پودر دکلره را با انواع اکسیدان مخلوط کرده تا میزان قدرت آن تغییر یابد.

چگونه از پودر دکلره رنگی استفاده کنیم ؟

پودر دکلره رنگی چیست و چگونه استفاده می شود؟

در خصوص ترکیبات این پودر های رنگی بهتر است بدانید قابل ترکیب شدن با یکدیگر می باشند و در صورتیکه بر روی موهای دکلره استفاده کنید میتوانید ۱۰۰ درصد جلوه رنگها را در این پودرها مشاهده نمایید. پودر دکلره رنگی فانتزی را می توان با رنگ مو نیز ترکیب نمود و از رنگهایی با شفافیت بالاتر و ماندگاری بهتر لذت برد. در خرید پودر رنگی توجه کنید که این محصول را میتوان هم به صورت لایت از لای موها و یا به صورت کامل بر روی تمام موها استفاده نمود.

پودر دکلره رنگی

طریقه استفاده پودر دکلره های رنگی :

پودر دکلره رنگی را میتوانید میتوانید به نسبت حجم موهایتان از نصف پیمانه یا بیشتر از این پودر رنگ مو را به همراه دو الی سه برابر اکسیدان ۶ درصد جهت رنگ تیره و اکسیدان ۹ درصد جهت رنگهای روشن استفاده نمایید. و پس از مکث به مدت زمان ۲۰ الی ۴۰ دقیقه, موها را با آب خالی یا آب و نرم کننده بشویید.

در روش استفاده از پودر دکلره رنگی فانتزی توجه کنید که از این رنگ موی پودری فانتزی جهت استفاده برای رنگساژ مش و حتی ترکیب با رنگ موها استفاده میگردد. بهتر است موهایی متوسط یا روشن را برای انجام عملیات دکلره رنگی داشته باشید تا رنگها جلوه واقعی و درخشنده خود را به شما نمایش دهند.

پودر دکلره رنگی چیست ؟

انواع پودر دکلره رنگی

پودر دکلره قرمز

از پودر دکلره قرمز جهت رنگساژهای قرمز و فانتزی و یا ترکیب با پودر بنفش و رسیدن به رنگ یاقوتی و به طور کلی جهت خنثی سازی رنگهای سرد از قبیل زیتونی استفاده میگردد. پودر دکلره قرمز آتشین نیز جزو همین دسته قرار میگیرد و تفاوت چندانی ندارد.

پودر دکلره قرمز مناسب برای انواع لایت مو است و برای افرادی که معمولا اهل آرایش نیستند و پوست صورت سرد دارند توصیه میشود چرا که رنگ قرمز, گرمی خاصی به صورت این افراد میبخشد.

پودر دکلره خاکستری چیست و چگونه کار میکند؟

پودر دکلره خاکستری جهت خنثی سازی قسمتهای نارنجی یا هویجی رنگ مو کاربرد داشته و برای ترکیب با ترکیبات دودی و نقره ای بسیار مناسب میباشد از دکلره رنگی خاکستری جهت سرد نمودن تونالیته رنگ موها استفاده میگردد. و برای رسیدن به یک رنگ موی کاپوچینوی سرد بر روی موهایی که نارنجی دارد پودر دکلره خاکستری مناسب است. هیچگاه پودر دکلره خاکستری گلباران و یا سایر برندها را به تنهایی بر روی موهایی که زردی بسیار دارند و یا در پایه ۸ و ۹ هستند استفاده نکنید زیرا سبب سبزی موها خواهد شد. این که چرا اینطور میشود بحث پیچیده ایست که به مبحث شناخت رنگها برمیگردد.

در مورد پودر دکلره رنگی

پودر دکلره شرابی

جهت رنگساژهای فانتزی و ترکیب با رنگهای جذاب همچون قرمز – بنفش – هلویی – یاسی و امثالهم مورد استفاده قرار میگیرد. پودر دکلره شرابی به طور خاص برای ترکیب با دکلره رنگی بنفش بسیار کاربرد دارد. اگر تصمیم دارید از رنگ موهای شرابی استفاده کنید از یک الی سه قاشق چای خوری پودر شرابی بسته به میزان موهای خود در ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید.

پودر دکلره یاسی

بیشتر برای ترکیب با رنگهای خاص همچون شرابی یا بنفش کاربرد داشته و مقدار استفاده بسیار کم و تنها از این پودر در ترکیبات رنگهای گرم میتواند جذابیت خاصی به رنگهای شما بیافزاید. رنگ موی پودری فانتزی یاسی برای لایتهای مو بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

پودر دکلره رنگی هلویی

برای رسیدن به رنگهای مرجانی – صورتی سرد – مسی هلویی – رزگلد و امثالهم از پودر هلویی بسیار استفاده میشود, و جزو رنگهای فانتزی خاص به شمار میرود که بیشتر در ترکیب با سایر پودرها به کار گرفته میشود. از پودر دکلره رنگی هلویی میتوان در لایتهای مو و با اکسیدان نمره ۱ با حجم زیاد استفاده نمود.

پودر دکلره رنگی آبی

برای رسیدن به رنگهای آبی تیره تا آبی روشن از این پودر میتوان استفاده نمود و همچنین از ترکیب مقدار بسیار کمی از پودر رنگی آبی با سایر رنگها میتوان تونالیته نارنجی و مسی موها را خنثی نمود. پودر دکلره رنگی آبی دارای تونالیته های مختلف همچون آبی فیروزه ای و آبی سورمه ای – آبی اقیانوسی و یخی قطبی است که در هنگام خرید میتوانید نوع تونالیته را انتخاب کنید.

پودر دکلره رنگی چیست؟

پودر دکلره رنگی سرمه ای

جهت دستیابی به رنگهایی همچون آبی کاربنی – آبی سورمه ای و حتی در مصارف حرفه ای تر جهت ترکیب با رنگ مشکی با اندازه کنترل شده و دستیابی به رنگ مشکی پرکلاغی از پودر دکلره رنگی سرمه ای استفاده می نمایند.

پودر دکلره بنفش

از این پودر میتوان به تونالیته های بسیار زیبای بنفش تیره تا بنفش روشن دست یافت که به راحتی و با تغییر در شماره اکسیدان میتوان به رنگ بنفش تیره یا بنفش روشن دست پیدا نمود . توجه داشته باشید که اگر از پودر دکلره رنگی بنفش به مقدار بسیار کمی در رنگهای خود استفاده کنید میتوانید زردی موهای خود را توسط این پودر رنگی از بین ببرید.

پودر دکلره رنگ صورتی

میتوانید از پودر دکلره رنگی صورتی به صورت تنها و یا با ترکیب با سایر پودرها همچون بنفش,شرابی و یا یاسی بهره ببرید. توجه کنید صورتی در رنگهای فانتزی و امروزی بسیار کاربرد دارد میتواند جلوه ملیحی به هر رنگ مویی اضافه نماید. میتوان از این رنگ موی پودری فانتزی صورتی در ترکیبات رنگ رزگلد استفاده نمود.

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=120852

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0