تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
2

اگر پوست سبزه دارید اینطوری آرایش کنید + عکس

اگر پوست سبزه دارید اینطوری آرایش کنید + عکس

خانم هایی که پوست سبزه و تیره ای دارند باید طوری آرایش کنند که با رنگ پوست شان همخوانی داشته باشد و آن ها را زیباتر کند.

اگر پوست سبزه دارید اینطوری آرایش کنید + عکس

آرایش جالب مخصوص پوست سبزه

پوست سبزه یکی از زیباترین رنگ پوست های دنیا است که جذابیت خاصی دارد, کسانی که پوست شان سبزه است معمولا موهای مشکی و مژه های پری دارند. آرایش کردن خانم هایی که پوست تیره دارند نیاز به مهارت بیشتری دارد زیرا باید از ترفندهایی استفاده کنند که پوست شان را زیباتر نشان دهد, اگر پوست سبزه و تیره ای دارید با نمناک همراه باشید تا روش های آرایش اینگونه پوست ها را با شما در میان بگذاریم.

آرایش پوست سبزه

بهترین آرایش برای پوست سبزه

کرم و پنکیک

برای اینکه بهترین کرم را برای پوست تیره خود انتخاب کنید باید چند رنگ کرم را با هم ترکیب کنید تا کرمی به دست بیاد که چند درجه از پوست خودتان روشن تر است, بهتر است کرم را با یک پد به خوبی روی پوست صورت تان پخش کنید تا پوستی یکنواخت داشته باشید.

بعد از مرحله کرم زدن یک پنکیک روشن انتخاب کنید و تمام پوست صورت تان را با آن پوشش دهید, پنکیک را به صورت یکنواخت روی پوست تان فیکس کنید.

رژگونه

رژگونه مناسب پوست شما رژگونه هایی هستند که رنگ های تیره دارند اما نه نارنجی و قرمز, رژگونه های روشن را هرگز انتخاب نکنید زیرا اصلا مناسب شما نیستند. شما میتوانید به سبک ریحانه, جنیفر لوپر و کیم کارداشیان آرایش کنید.

آرایش جنیفر لوپز

آرایش به سبک جنیفر لوپز

رنگ رژ لب

در انتخاب رژلب زیاد حساس نباشید رژ لب های روشن و تیره در انواع رژهای مات, قرمز, قهوه ای و … انتخاب های خوبی برای شما هستند.

با استفاده از این ترفندها آرایشی طبیعی و زیبا خواهید داشت, آرایشی ساده که با پوست شما بسیار همخوانی دارد. سعی کنید آرایش غلیظ نکنید, آرایش تان هرچه ملایم تر باشد برای شما بهتر است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4371

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0