تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

تقلید دکور برنامه بهار نارنج از دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸

تقلید دکور برنامه بهار نارنج از دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸

برنامه بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی ویژه برنامه نوروزی شبکه سه سیما است که دکور این برنامه ، تقلیدی از دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸ است.

تقلید دکور برنامه بهار نارنج از دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸

دکور برنامه بهار نارنج به تقلید از کدام برنامه ساخته شد

احسان علیخانی مجری که با برنامه ماه عسل در بین مردم شناخته میشود ، چندسالی است که اجرای نوروزی برنامه شبکه سه سیما پیش از تحویل سال را نیز برعهده گرفته است. این مجری جوان که سال گذشته با برنامه سه ستاره به استقبال نوروز رفته بود امسال با برنامه بهار نارنج در روزهای نزدیک به سال نو مهمان خانه های مردم میشود.

دکور برنامه های احسان علیخانی همیشه یکی از بحث برانگیزترین دکورها بوده و هرگز از نگاه تیزبین مخاطبان برنامه اش دور نمانده است. دکور برنامه بهار نارنج جدیدترین برنامه تلویزیونی احسان علیخانی یکی دیگر از دکورهایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دکور برنامه بهار نارنج زیر ذره بین نگاه مخاطبان

دکور برنامه بهار نارنج امسال احسان علیخانی به تقلید از دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸ طراحی شده است و قرار دادن تصاویر این دو دکور در کنار هم همه چیز را عیان میکند.

دکور برنامه بهار نارنج

دکور برنامه بهار نارنج و دکور مراسم اسکار ۲۰۱۸

برنامه بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی از شنبه ۲۶ اسفند بعد از خبر ۲۲ ، به مدت چهار شب روی آنتن شبکه سه می رود. عوامل بهار نارنج در روز سه شنبه و همزمان با سال تحویل، حدود ۸ ساعت برنامه تدارک دیده اند.

ر بهار نارنج 97

رضا رشیدپور اولین مهمان احسان علیخانی در بهار نارنج ۹۷

احسان علیخانی سال ۹۴ برنامه بهار نارنج را ویژه نوروز روی آنتن برد و این برنامه با استقبال زیادی همراه بود ، این مجری کشورمان سال گذشته ویژه برنامه سه ستاره را مخصوص نوروز ۹۶ روی آنتن برد و در آن بهترین های تلویزیون در سالهای ۹۴ تا ۹۶ را انتخاب کرد اما امسال طبق اعلام خود او برنامه سه ستاره روی آنتن نرفت و ویژه برنامه نوروزی شبکه سه سیما با نام بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی روی آنتن رفت.

 بهار نارنج 97

شهرام قائدی دومین مهمان احسان علیخانی در بهار نارنج ۹۷

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27042

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0