تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

مجسمه های جالب و رنگارنگ در خیابان + تصاویر

مجسمه های جالب و رنگارنگ در خیابان + تصاویر

اخیرا یکی از هنرمندان مشهور اسپانیایی در طی اقدامی دوست داشتنی، از مجسمه های زیبای هندسی و رنگارنگ در شهر بزرگ و قدیمی بوستون آمریکا رونمایی کرد.

مجسمه های جالب و رنگارنگ در خیابان + تصاویر

مجسمه های هندسی جالب رنگارنگ در خیابان های بوستون

بوستون یکی از شهرهای بزرگ و پایتخت ایالت متحده ماساچوست آمریکا با جمعیت تقریبی ۶۶۷۱۳۷ نفر می باشد که به علت قدیمی بودن این شهر در آمریکا، اولین مترو و مدرسه آمریکا در این شهر قدیمی احداث شده اند و امروزه می توان میزان اهمیت این شهر را برای دولت آمریکا بدانیم چرا که دانشگاه های بزرگی از جمله هاروارد در این شهر جای گرفته اند و این تنها یکی از نقاط مثبت این شهر بزرگ می باشد.

مجسمه های هندسی

مجسمه های رنگی و زیبا در خیابان های بوستون

با این وجود اخیرا یکی از هنرمندان اسپانیایی در طی اقدامی عجیب و باورنکردنی ۷ مجسمه هندسی رنگارنگ در خیابان های بوستون قرار داد که با واکنش های متعددی روبرو گشت.

 مجسمه های حیرت انگیز

مجسمه های هندسی ساخته شده توسط هنرمند اسپانیایی

نام این هنرمند اسپانیایی ” اوکودا سان میگوئل ” است و همان گونه که در بالا گفته شد، نام این مجسمه ها، به نام ” هوا، دریا، زمین ” است که امروزه مورد جلب توجه ساکنین این منطقه شده است.

مجسمه هایی به نام هوا، دریا، زمین

مجسمه های هندسی رنگارنگ با نام هوا، دریا، زمین

این مجسمه های هندسی زیبا و رنگارنگ از ۸ تا ۱۲ فوت (۲٫۴ تا ۳٫۶۵ متر) ارتفاع دارند که بیشتر از حیواناتی همانند گوزن، پنگوئن، سنجاب و… استفاده کرده بود که قطعا جذابیت های خاصی نیز دارند و از سویی دیگر این مجسمه ها می توانند نماد انرژی مثبتی باشند که روحیه ما را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

مجسمه های جالب و دیدنی

مجسمه های رنگارنگ و پر از انرژی

حتی این مجسمه ها بقدری پر انرژی هستند که هر شخصی با دیدن آنها می تواند منتقل شدن میزان زیادی انرژی مثبت را به خودش احساس کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51332

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0