تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
1

استتار جالب و باورنکردنی قورباغه ! + تصاویر

استتار جالب و باورنکردنی قورباغه ! + تصاویر

یک عکاس معروف تصاویر جالب و شگفت انگیزی از قورباغه ای ثبت کرد که به راحتی در میان برگ های خشک خودش را استتار کرده است تا از دشمنان در امان باشد.

استتار جالب و باورنکردنی قورباغه ! + تصاویر

تصاویر جالب و شگفت انگیز از استتار قورباغه

شاید در نگاه اول به تصاویر ذیل احساس کنید که جز برگ های خشک شده چیز دیگری وجود ندارد ولی با نگاه دقیق تر می توان متوجه چیزی خاص در این تصویر شد.با نگاه دقیق تری می توان متوجه یک شی عجیب قهوه ای رنگ در تصویر شد .

استتار قورباغه

 قورباغه ای که راحت استتار می کند

بله درست مشاهده کردید!! در تصویر یک قورباغه قهوه ای رنگ وجود دارد که خودش را در میان برگ های قهوه ای و خشک شده پنهان نموده است.

قورباغه ها یکی از دوزیست های جهان هستند که دارای پاهای بلند می باشند که به کمک آن می تواند پرش های بزرگی را داشته باشند و از طرفی زبان های بزرگ و طویل و چسبناکی دارند که به کمک آن می توانند طعمه را به دام بیندازند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

استتار قورباغه در پارک

 تصاویر شگفت انگیز از استتار قورباغه

تصاویری که مشاهده می کنید،به طرز شگفت انگیزی یک قورباغه خودش را در میان برگ ها استتار کرده است تا از دشمنان در امان باشد.این تصاویر متعلق به پارک ملی یاسونی واقع در اکوادور ثبت شده اند .

در نگاه اول شاید نتوانید موجود خاصی که در این تصویر قرار گرفته باشد را متوجه شوید ، اما با این وجود با کمی نگاه عمیق تر می توان حیوان خاصی که در این تصویر پنهان شده است را مشاهده کرد.

استتار حیوانات

استتار قورباغه در میان برگ های خشک

عکاس معروف به نام چین لیی ۴۷ ساله این تصاویر را ثبت کرده است و در مورد آنها این گونه گفت:ما برای پیدا کردن حیوانات کمیابی مانند این قورباغه قصد سفر به جنگل های بارانی داشتیم و بعد از میزان زیادی جستجو توانستیم این حیوان نادر و کمیاب را که کاملا خودش را استتار کرده بود را بیابیم و از آن عکس بیندازیم و این تصاویر برای ما بسیار قابل اهمیت می باشند چرا که برای من اتفاق شگفت انگیزی بود که توانستم یکی از این قورباغه ها را در محل زیستگاه اش پیدا کنم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51442

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0