تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

ماجرای عشقی جالب بیژن امکانیان در برنامه دورهمی +عکس

ماجرای عشقی جالب بیژن امکانیان در برنامه دورهمی +عکس

بیژن امکانیان بازیگر فیلم گلهای داوودی و سریال گسل شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و از ماجرای جالب عاشق شدن در دوران دبستانش گفت.

ماجرای عشقی جالب بیژن امکانیان در برنامه دورهمی +عکس

بیژن امکانیان مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه که به مناسبت سالروز تولد حضرت علی (ع) و روز پدر پخش میشد میزبان امیر تاجیک به عنوان خواننده در این برنامه و بیژن امکانیانیان بود.

گفتگوی مهران مدیری با بیژن امکانیان بعد از ترانه امیر تاجیک با محوریت راز جوانی بیژن امکانیان آغازشد و بازیگر سریال گسل درباره سنش گفت:من تولد سال ۱۳۳۲ هستم و ۶۵ سال دارم ، راز این جوانی که شما میفرمایید این است که من به شدت اهل وفاداری نسبت به خانواده هستم و همیشه همراه خانواده ام و دیگر اینکه من علاقه زیادی به ورزش دارم و سالهاست به صورت مستمر ورزش میکنم و مرتب به باشگاه میروم.

شروع بازیگری بیژن امکانیان از کجا شکل گرفت

بیژن امکانیان درباره آغاز بازیگری اش گفت :من متولد آبادانم اما به دلیل شغل پدرم در شهرهای مختلف زندگی کرده ایم و زمانی که ما در کرمان بودیم به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشتم در مسابقات تئاتر شرکت کردم و مقام اول را کسب کردم و بعد از یکسال که به مشهد برای زندگی رفتیم ، آنجا هم در کلاس های بازیگری شرکت کردم و موفق شدم باز هم مقام اول را کسب کنم . بعد از آن زمانی که به تهران آمدیم وارد دانشکده هنرهای زیبا شدم و به تحصیلات آکادمیک در این حرفه پرداختم و به طور جدی وارد دنیای بازیگری شدم.

بیژن امکانیان

بیژن امکانیان در کنار مهران مدیری در دورهمی

مهران مدیری درباره فیلم گلهای داوودی و استقبالی که در آن سالها از این فیلم شد صحبت کرد و بیژن امکانیان در این باره گفت :گلهای داوودی ملودرامی بود که تازگی داشت و حاصل نگاه تازه رسول صدرعاملی و فریدون جیرانی بود. نکته جالب دیگ این فیلم بها دادن به احساسات شخصیت های فیلم بود و در ادامه خاطره ای از سختی بازی در نقش یک نابینا را در این فیلم تعریف کرد.

عصبانی شدن عجیب بیژن امکانیان

بیژن امکانیان درباره عصبانی شدن و کاری که در عصبانیت انجام میدهد گفت :من خیلی بد عصبانی میشوم و وقتی از کووره در میروم زیر لب به همه بد و بیراه میگویم. اما زمانی که جوان بودم وقتی عصبانی میشدم ظرف ها را میشکستم و هرچیزی دم دستم بود پرتاب میکردم ولی به تدریج که پخته تر شدم آرامتر هم شدم .

بازیگر گلهای داوودی درباره آخرین ظروفی که شکسته بود گفت :خیلی سال است که دیگر این عادت بد را کنار گذاشته ام اما آخرین باری که ظرفها را شکستم زمانی بود که داشتم به همسرم کمک میکردم و ظرفه از دستم افتاد و شکست.

ماجرای دو بار عاشق شدن بیژن امکانیان در دورهمی

بیژن امکانیان عاشق شدن و ماجراهای آن را اینگونه روایت کرد :من دو بار عاشق شدم ، یکبار زمانی که ۱۰ یا ۱۲ سالم بود و عاشق دختر همسایه مان شدم. این دختر همسایه برادری داشت که قوی هیکل بود و اصلا رابطه خوبی با من نداشت و من همیشه از او کتک میخوردم. یک روز که با هم دعوایمان شد من توانستم او را کتک بزنم و او گریه کنان به خانه رفت و با مادر و خواهرش برای شکایت نزد مادرم آمدند. زمانی که در را باز کردم و خواهرش را دیدم عاشقش شدم و با وجود اینکه چهره زیبایی به معنای امروزی نداشت من را مبهوت خودش کرد و بعد از آن هرچه تلاش کردم با برادرش رابطه خوبی برقرار کنم نشد و حتی کاری به جایی رسیده بود که خودم اصرار میکردم بیا من را بزن ولی با من خوب باش….

بیژن امکانیان

بیژن امکانیان و امیر تاجیک در برنامه دورهمی

دومین و آخرین باری که عاشق شدم سال ۵۸ بود. با دیدن همسرم که در دانشکده ما کارگردانی میخواند عاشق شدم و با هم ازدواج کردیم و یلدا و دنا دو دختر من هستند که حاصل این ازدواج اند. دنا دختر کوچکم اوایل به بازیگری تمایل داشت اما کم کم به سمت تدوینوکارگردانی سوق پیدا کرد اما دختر بزرگم علی رقم داشتن تحصیلات در زمینه تغذیه در یک شرکت هواپیمایی کار میکند.

در بخش پایانی این گفتگو بیژن امکانیان از گلهای داوودی ، سناتور ، پرونده و تقاطع به عنوان کارهای محبوبش یاد کرد و اولین دوربینی که با جمع آوری پول از همکارانش برای ساخت مستند خریده بود به موزه برنامه دورهمی هدیه داد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27150

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0