تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

خاطرات جذاب المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در خندوانه

خاطرات جذاب المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته ۱ اسفند ۱۳۹۷ با حضور المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی زوج محبوب خبری روی آنتن رفت و شبی متفاوت را برای مخاطبانش رقم زد.

خاطرات جذاب المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در خندوانه

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی مهمان خندوانه شدند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان طبق روال هر هفته پخش شب گذشته در اولین شب اسفندماه ۱۳۹۷ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی زوج محبوب خبری شبکه خبر بود.

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در برنامه خندوانه از زندگی شخصی ، فعالیت رسانه ای و خاطراتشان صحبت کردند و با حضور فرزندانشان امیرابوالفضل و امیرارسلان شبی متفاوتی را در خندوانه تجربه کردند.

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی با فرزندانشان در خندوانه

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی زوج محبوب خبری شبکه خبر هستند که بیش از ۱۵ سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد و حاصل این ازدواج دو پسر به نام های امیر ابوالفضل و امیر ارسلان است.

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی به همراه فرزندانشان در خندوانه

زوج محبوب خبری شبکه خبر در ابتدای صحبت هایشان درباره فعالیت و شغلشان صحبت کردند و المیرا شریفی مقدم در این باره گفت :من خبر میخوانم و همسرم هم گزارشگر ورزشی است و تقریبا کار زندگی اول ما است و خانه محل زندگی دوم ما ، داوود عابدی هم در این باره گفت :من خیلی وقتها دوست دارم کار را رها کنم و به زندگی شخصی ام بیشتر رسیدگی کنم و بیشتر کنار بچه ها باشم اما چاره ای نیست و من با وجود تمام سختی ها اگر باز هم به عقب برگردم گزارشگر میشومو واقعا شغل همسرم را دوست دارم و هرگز مانع او نمیشوم.

خانم شریفی مقدم درباره حضور نداشتن کنار بچه ها گفت :من اگر گوینده نبودم جراح قلب میشدم و آن زمان باز هم کنار بچه ها حضور نداشتم و واقعا چاره ای جز این نیست . من زمانی که فرزندانم به دنیا آمدند یکسال و نیم از کار دور بودم و واقعا برایم سخت بود اما بعد از یکسال و نیم با دو پسر به محل کارم برگشتم . امیرابوالفضل پسر اول من ۲۴ فروردین ۱۳۸۹ به دنیا آمد و امیرارسلان ۱۴ اسفند همان سال و این واقعا سخت بود و لطف خدا و کمک های خانواده ما را تا اینجا رساند.

احساسی شدن المیرا شریفی مقدم هنگام خواندن خبر

رامبد جوان در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که شده تابحال خبری را بخوانید و خودتان هم جا بخورید ؟ المیرا شریفی مقدم پاسخ داد :بله خیلی پیش می آید . من یک روز ساعت ۷ صبح بیدار شدم و تا خبرها را بررسی میکردم خبر فوت هادی نوروزی را خواندم و خیلی متاثر شدم ، بعد از آن رسیدم اداره و آن زمان اوج فاجعه منا بود و سریع من را برای خواندن یک خبر صدا زدند.

خبر این بود که ۴۶۲ نفر از هموطنانمان در فاجعه منا از دنیا رفتند و این واقعا دردناک بود و زمانی که به یاد خانواده های این عزیزان افتادم نتوانستم بغضم را نگه دارم و بغضم ترکید ، یکبار دیگر هم در حین خواندن خبری که در آن دختربچه ای سه ساله تومور چشم داشت این اتفاق برایم رخ داد اما در غیر این دو صورت من همیشه خبرها را با لبخند میخوانم .

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در کنسرت بابک جهانبخش

المیرا شریفی مقدم ادامه داد :من از بچگی همیشه لبخند به لب داشتم و یکبار زمانی که دبیرستان بودم مادرم را خواستند و به او گفتند که این دختر همیشه در حال خندیدن است و ما هرکاری میکنیم او فقط میخندد.

دورترین خاطرت المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی در خندوانه

المیرا شریفی مقدم درباره دورترین خاطره ای که در ذهن دارد گفت :من زمانی که سه سالم بود و برادرم به دنیا آمده بود یادم هست که اصرار میکردم برادرم را روی پای من بگذارند و خاطرم هست که همیشه سرلاک های برادرم آرمین را میخوردم ، آرمین خیلی دوست داشت که به خندوانه بیاید اما بخاطر پسر یکماه اش آرتین نتوانست ، آرمین خیلی با استعداد است و باید یکبار به اینجا بیاید و استندآپ اجرا کند چون همیشه در حال خنداندن ما است.

داوود عابدی هم درباره دورترین خاطره ذهنش گفت :من یادم میاد که ۴ سالم بود و گریه میکردم و دوچرخه میخواستم و پدرم حاضر نبود که بخرد تا اینکه با وساطت های مادرم خرید و این خیلی اتفاق خوبی بود.

المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی

عکسی از المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی و پسرانشان

در ادامه برنامه درباره مهارت نه گفتن صحبتشد و در بخش پایانی المیرا شریفی مقدم قول داد که چند تن از کودکان کار یا کودکانی که دچار بیماری هستند را به همراه فرزندانش به خوردن یک شام مهمان کند و داوود عابدی هم قول بردن چند کودک را به استادیوم آزادی داد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31626

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0