تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

شخصیت شناسی جالب براساس انتخاب مکان تعطیلات

شخصیت شناسی جالب براساس انتخاب مکان تعطیلات

بر اساس تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ در مجله تحقیقات شخصیت شناسی منتشر شد میتوان از روی انتخاب مکان برای تعطیلات به شخصیت افراد پی برد.

شخصیت شناسی جالب براساس انتخاب مکان تعطیلات

شخصیت شناسی از روی انتخاب مکان برای تعطیلات

شخصیت شناسی از بحث های پرطرفدار در بین مردم است و همیشه تست های شخصیت شناسی هواداران زیادی دارد . شاید برایتان جالب باشد که بدانید از روی انتخاب مکان برای تعطیلات هم میتوان به شخصیت افراد پی برد. در واقع مکانی که برای تعطیلات انتخاب میکنید شخصیت شما را لو میدهد.

بر اساس تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ در مجله تحقیقات شخصیت شناسی منتشر شد مردم به دو دسته تقسیم می شوند.

افرادی که عاشق گذراندن وقت کنار دریا هستند و افرادی که ترجیح می دهند به دامنه کوه بروند و در طبیعت سبز وقت بگذرانند. به گفته روانشناسان، ساحل دریا مکانی پر سر و صدا و شلوغ است. در ساحل مردم با هم آشنا می شوند و خوش می گذرانند.

شخصیت شناسی

افرادی که دامنه کوه را برای تعطیلات انتخاب میکنند افراد منزوی تری هستند

از نظر روانشناسی افرادی که دوست دارند تعطیلات شان را در ساحل دریا بگذرانند آدم هایی اجتماعی هستند که از ملاقات های جدید لذت می برند.

بر خلاف ساحل دریا، دامنه کوه منطقه ای بکر و ساکت است. افرادی که ترجیح می دهند در ویلایی در دامنه کوه در ایوان لم دهند و کتاب بخوانند افرادی منزوی و گوشه گیر از اجتماع هستند.

البته فراموش نکنید که از روی مقصد سفر آدم ها نمی توان شخصیت آنها را شناخت. بسیارند کسانی که اگر فرصت می یافتند به دامنه کوه می رفتند اما به دلایل متعدد تعطیلاتشان را لب ساحل می گذرانند و برعکس!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58638

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0