تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

واکنش جالب روزنامه نگار معروف به تمسخر هانیه توسلی

واکنش جالب روزنامه نگار معروف به تمسخر هانیه توسلی

هانیه توسلی با انتشار خبر مرگ گربه اش به یکی از سوژه های اصلی کاربران در فضای مجازی تبدیل شد و عده زیادی به تمسخر این بازیگر کشورمان پرداختند اما در این میان واکنش رضا ساکی روزنامه نگار معروف قابل تامل بود.

واکنش جالب روزنامه نگار معروف به تمسخر هانیه توسلی

تمسخر هانیه توسلی صدای روزنامه نگار معروف را هم درآورد

دو روز قبل هانیه توسلی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش از مرگ حیوان خانگی اش خبر داد و به طرز عجیبی به عزاداری برای گربه اش پرداخت . این بانوی بازیگر کشورمان که بارها و بارها علاقه اش به این حیوان خانگی را با انتشار عکس های دونفره شان نشان داده بود با مرگ گربه اش به طرز عجیبی شوکه شد و پستی را منتشر کرد که سوژه کاربران در فضای مجازی شد. بسیاری از کاربران در فضای مجازی با انتشار کامنت های تمسخرآمیز به این نوع عزاداری هانیه توسلی واکنش نشان دادند و حتی اعلامیه هایی نیز برای گربه هانیه توسلی در فضای مجازی منتشر شد.

درحالی که یکی از هنرمندان کشورمان با انتشار پستی نسبت به مرگ گربه هانیه توسلی واکنش نشان داد و در واقع به تمسخر هانیه توسلی پرداخت روزنامه نگار معروف واکنش جالبی نسبت به این موضوع نشان داد.

واکنش روزنامه نگار معروف به تمسخر هانیه توسلی

مرگ گربه هانیه توسلی

پست رضا ساکی در واکنش به عزاداری هانیه توسلی برای گربه اش

رضا ساکی، روزنامه نگار سرشناس با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:هانیه توسلی. گمان نمی کنم کسی باشد که در کودکی برای قناری ، جوجه، مرغ، کبوتر، گنجشک و… از دست رفته اش گریه نکرده باشد. خودم یادم هست پدرم یک کبک برایم از کوهستان خرم آباد آورده بود. چند ماه کبک را داشتم اما عاقبت یک روز مرد تا یک ماه برایش گریه کنم. هر روز جلوی قفس آن پرنده زیبا می نشستم و بغض می کردم. پس اندوه خانم توسلی نباید چیز غریبی باشد. کم وبیش همه چنین تجربه ای داریم اما از کودکی به بعد شاید دیگر تجربه اش نکرده ایم. هنرمندان اما شاید در بیان احساس راحت تر هستند و هنوز احساس کودکی را با خود به دوش می کشند. پس این اندوه، چیز غریب و عجیبی نیست. نکته اما در بلاغت است. نوشتن این جمله های احساسی درباره یک گربه در محیط عمومی از بلاغت به دور است. چون برخی درکش نمی کنند و برخی به سخره اش می گیرند. به هر حال گربه خودش بوده است. صفحه هم صفحه خودش است. به من و شما چه؟

هانیه توسلی

هانیه توسلی و گربه اش

عزاداری عجیب هانیه توسلی برای گربه اش

گربه هانیه توسلی

نغمه گربه معروف هانیه توسلی

دو روز گذشته هانیه توسلی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:بخواب مامان جان.بخواب تنها دلخوشیم.بخواب شیرین عسلم.منو ببخش.دیگه آرزویی ندارم.دیگه هیچی نمی خوام از خدا.دیگه بی حس شدم.دیگه تموم شدم.فقط منتظرم که زودتر بیام پیشت.همین.

هانیه توسلی

سلفی های هانیه توسلی با نغمه

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=105027

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0