تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

معرفی جدیدترین مدل موهای مردانه + تصاویر

معرفی جدیدترین مدل موهای مردانه + تصاویر

یکی از نکات مهم در زیبایی ظاهری آقایان انتخاب درست مدل مو متناسب با فرم صورت آنهاست . با ۱۰ مدل موی مردانه به روز آشنا خواهید شد.

معرفی جدیدترین مدل موهای مردانه + تصاویر

زیباترین و جدیدترین مدل موهای مردانه

همیشه جدیدترین ها می تواند چهره و ظاهر شما را به روز تر جلوه دهد مثل انتخاب مدل مویی که سالهای اخیر برای آقایان پیشنهاد می شود. یکی از چیزهایی که می تواند روی ظاهر آقایان تاثیر بگذارد و چهره شان را از این رو به آن کند، مدل موی آنهاست. اما انتخاب مدل مویی مناسب و البته متناسب با حالت و جنس مو، ساده نیست.به عنوان مثال آقایانی که موهایی فر دارند نمی توانند هر مدلی را انتخاب کنند یا برعکس، برخی از مدل ها هستند که به موهای لخت نمی آیند. در ادامه با ایده ی معرفی مدل موهای مردانه ۱۰ مدل محبوب آقایان را برایتان آورده ایم تا مشاهده و از آنها ایده بگیرید. 

مدل موی مردانه

مدل موی مردانه مناسب موهای فر

 مدل موی مردانه سبک مینیمالیستی

این مدل مو سمبلی از مینیمالیست یا کمیت گرایی است. این مدل موی کوتاه و تمییز و مرتب را می توانید به راحتی فرم دهید، به همین دلیل برای آقایانی که سرشان شلوغ است و همیشه عجله دارند، بسیار مناسب است. آقایانی که موهای فر یا وز دارند نیز به کمک این مدل دیگر لازم نیست که با موهایشان سر و کله بزنند.
 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه سبک مینیمال  

سبک راک مدل موی مردانه 

اگر سبک راک را می پسندید، حتما از این مدل مو هم خوش تان خواهد آمد. اما این مدل نیاز به صبوری دارد، به این علت که شما باید برای درست کردن آن، زمان زیادی را در مقابل آینه بگذرانید. اگر به این مدل علاقه دارید، هنگام کوتاه کردن موها، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای موهایتان را کمتر کوتاه کند.
 
مدل موی مردانه

سبک راک مدل موی مردانه به سبک دیوید بکهام

مدل موی مردانه برای موهای حالت دار

 این مدل تقریبا به تمام آقایان می آید. به بیان دیگر، آقایان با هر فرم صورتی می توانند این مدل را امتحان کنند. محبوبیت این مدل به سالها قبل باز می گردد. اگر شما هم دوست دارید که این مدل را امتحان کنید، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای سرتان را کمتر کوتاه کند. برای درست کردن این مدل، موهایتان را با کرم مو کمی چرب، سپس آن را با شانه به یک طرف هدایت کنید.
 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه کلاسیک و ساده 

مدل موی مردانه مناسب موهای کوتاه

شاید بگویید که این مدل، یک مدل نظامی است که جذابیت خاصی ندارد اما برای آقایانی که فرم صورت مربعی یا بیضی دارند، بسیار مناسب است و چهره شان را از این رو به آن رو خواهد کرد. اگر بالای موهایتان را بلندتر از پهلوهای سرتان کنید، بهتر است. از دیگر خوبی های این مدل راحتی و همیشه مرتب بودن آن است.
 
مدل موی مردانه

مدل موی کوتاه مردانه 

مدل الویس پرسلی موی مردانه 

 این مدل را می توان مدل الویس پرسلی نامید. این مدل مو همیشه در طول تاریخ مورد توجه آقایان بوده است. اگر موهایی خشک و حجیم دارید، این مدل را حتما امتحان کنید. از آنجا که نگهداشتن این حالت مو سخت است، از کرم های مو می توانید کمک بگیرید.
 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه الویس پرسلی

مدل موی مردانه فشن ساده

این مدل مو هم یکی از مدل های ساده و راحت برای آقایانی است که وقت زیادی برای درست کردن مدل موهایشان ندارند. برای درست کردن آن، سعی کنید قسمت جلوی موهایتان را حجیم تر کنید. با داشتن این مدل مو دیگر نگران عقب ماندن از دنیای مد و فشن نخواهید بود زیرا این مدل هیچ گاه از مد نمی افتد.
 
مدل موی مردانه

مدل موی ساده و زیبا برای مردان

 مدل مویی که در اینجا مشاهده می کنید، برای تمام موها، با هر جنس و بافتی، مناسب است. فرقی نمی کند، چه تار مویی داشته باشید، ضخیم و فر یا نازک و لخت، در هر صورت می توانید این مدل را به کار گیرید. برای حجم دادن موهایتان نیز از اسپری های حجیم کننده مو استفاده کنید.
 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه و به روز ۲۰۱۶-۲۰۱۷

مدل موی مردانه برای موهای ضخیم  

این مدل مو در میان آقایانی که موهای زخیم و وز دارند، مجبوبیت خاصی دارد. برای درست کردن آن، لازم نیست شما کاری بکنید، کافی است از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را حالت مکعبی کوتاه کند. 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه مناسب موهایی از جنس مردان سیاه پوست

بهترین مدل موی مردانه برای صورتهای کشیده

برای این مدل مو باید قسمت پهلوها و پشت سرتان را کوتاه تر از قسمت بالای سرتان کنید. این مدل مو برای آقایانی که فرم صورت کشیده ای دارند، مناسب تر است. اگر موهایتان فر است، از این مدل اجتناب کنید.
 
مدل موی مردانه

مدل موی مردانه برای صورت های کشیده

مدل موی به روز برای آقایان  

قبل از امتحان این مدل مو، از این که به صورت شما می آید یا نه اطمینان حاصل کنید. این مدل مو خیلی برای موقعیت های رسمی مناسب نیست، به همین دلیل ممکن است خیلی زود پشیمان شوید. پس قبل از رفتن به آرایشگاه و انتخاب این مدل خوب در مورد آن فکر کنید.
 
مدل موی مردانه  
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3084

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0