تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
0

جولیا رابرتز بدون آرایش در فیلم جدیدش

جولیا رابرتز بدون آرایش در فیلم جدیدش

جولیا رابرتز ، بازیگر موفق هالیوود در تازه ترین ایفای نقشش در فیلم ” راز در چشمهایش ” به طور کامل با چهره ی طبیعی و بدون آرایش جلوی دوربین رفت و به جمع بازیگران هالیوود بدون آرایش پیوست.

جولیا رابرتز بدون آرایش در فیلم جدیدش

 جولیا رابرتز یکی از ستاره های هالیوود در فسلم “راز در چشمهایش ” بدون آرایش ایفای نقش میکند.

بیوگرافی کوتاهی از جولیا رابرتز

جولیا رابرتز در سمیرنا؛ جورجیا (smyrna,Geargia ) در۲۸اکتبر ۱۹۶۷ به دنیا آمد.مادر جولیا بتی لو ( Bett-lou ) یک هنر پیشه و راز دار ( منشی ) کلیسا است و پدرش والتر به عنوان فروشنده جاروبرقی و نویسنده و هنر پیشه کار می کرد. او یک برادر بزرگتر به نام اریک داشت و یک خواهر بزرگتر به نام Lisa زمانیکه چهار سال داشت والدینش به خاطر مشکلات مالی از یکدیگر جدا شدند مادرش بتی در سمیرنا به همراه دو دخترش باقی ماند در حالیکه والتر به سمت آتلانتا رفت و برادر بزرگتر را هم با خود برد زمانیکه جولیا ۱۰ سال داشت پدرش فوت کرد.

جولیا رابرتز در کنار همسرش

جولیا رابرتز

 جولیا آرزو داشت دامپزشک بشود و علاقه ای هم به بازیگری داشت بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان در سمیرنا جولیا به خواهرش و برادرش درنیویورک پیوست تا به مدرسه  تئاتر برود.

  این بازیگر زن هالیوود در جدیدترین فیلمش به نام “راز در چشمهایشان” بدون آرایش بازی خواهد کرد.

این فیلم بر اساس رمانی از ادواردو ساچری است که در طی آن دختر کارآگاهی به نام جس (نقش آن را جولیا بازی می کند) به طرز فجیعی به قبل می رسد. در حالی که جس و شریکش ری (چیوتل اجیوفور) معتقدند قاتل را شناسایی کرده اند ولی مدرک کافی علیه او ندارند و او آزاد است.

 جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2493

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0