تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

سبک آرایشی جدید کیت میدلتون +تصاویر

سبک آرایشی جدید کیت میدلتون +تصاویر

کیت میدلتون همیشه از سبک خاصی از آرایش که مخصوص خود اوست پیروی میکند اما اینبار با تغییر سبک آرایش خود چند سال جوانتر شده است.

سبک آرایشی جدید کیت میدلتون +تصاویر

جوان شدن کیت میدلتون با تغییر سبک آرایش

کیت میدلتون همیشه از سبک خاصی برای آرایش مو و چهره اش استفاده میکند و شاید راز محبوبیت او در همین متفاوت بودن است . کیت میدلتون از چهره های محبوب در بین مردم است و طرفداران زیادی دارد . علت محبوبیت او این است که روش خاص خودش را در مد و آرایش دارد مثلأ در انتخاب رنگ برای آرایش از قوانینی که همه رعایت می کنند او رعایت نمی کند.

کیت میدلتون در نهم ژانویه ۳۵ ساله شد ، سنی که ممکن است برخی از خانم ها به روش هایی رو بیاورند که چهره جوان خود را حفظ کرده و گذر سال ها را پس بزنند. وی ولی دوشس کمبریج روشی را یافته تا بدون تزریق بوتاکس و… چهره جوان خود را بازیابد و این راه حل تنها کاهش میزان آرایش است.

از اوایل شروع سال ۲۰۱۷ ، درست زمانی که کیت میدلتون وارد ۳۵ سالگی شد، برخی از شیوه های آرایشی اش را تغییر داد. از جمله حلقه های سیاه خط چشم به دور چشم وی دیده نمی شود و همچنین دیگر از کرم پودر های مات در آرایش خود استفاده نمی کند.

آرایش به سبک کیت میدلتون

به گفته کارشناسان آرایشی، آرایشی با ظاهر طبیعی ، چند سال از چهره وی کاسته است.

کیت میدلتون

کیت میدلتون در اواخر ماه گذشته با آرایش سبک تر مشاهده شد

سامانتا مرسر مدیر کمپانی آرایشی The Dollz می گوید:” میدلتون با تغییر چند چیز در روند آرایشی توانسته چهره خود را دگرگون کند.کیت که اکنون مادر دو کودک است ، انتظار نمی رود که هر روز بتواند زمان زیادی را صرف آماده شدن کند.”

“هنگامی که او توسط آرایشگر آماده نمی شود، لازم است خودش سریع و آسان حاضر شود و با پوست خوبی که دارد، نیازی به پوشش آرایشی زیاد نداشته و تنها لازم است برخی از نقاط صحیح را هایلایت کرده و کمی از رژگونه صورتی استفاده کند.”

خط چشم

علاقه کیت میدلتون به خط چشم همیشه مشهور بوده است، گرچه سردبیران مجلات آرایشی علاقه زیاد او به خط چشم برند لانکوم آرت لاینر را نمی پسندیدند.

حتی طراح ویوین وست وود او را مورد انتقاد قرار داده و گفته بود:” خط واضح به دور چشم های او ضمخت به نظر می رسد. او باید یا آن را کمی پخش کند و یا اصلا استفاده نکند.”

ولی به نظر می رسد تنها اخیرا وی متوجه حلقه سنگین آرایشی به دور چشم هایش شده و به گزارش پرشین وی به تازگی فقط روی پلک بالا از خط استفاده می کند.

کیت میدلتون

آرایش سبک تر کیت میدلتون در اوایل هفته پیش (چپ) و آرایش چشم سنگین وی در سال ۲۰۱۲ در تالار رویال آلبرت

یکی از گریمور های تلویزیونی می گوید:”می توان کاملا مشاهده کرد که آرایش چشم او تغییر چشمگیری یافته است. همچنان که پوست بالغ تر می شود، قسمت زیر چشم را باید تا حد ممکن تمیز ، روشن و تازه نگاه داشت تا ظاهر جوانتری داشته باشد. هر گونه خط مشکی سنگینی ایجاد می کند و سیاهی دور چشم را بیشتر نشان می دهد. خط چشم از جمله اقلامی است که به سن چشم ها می افزاید.”
کرم پودر

نیکی مک ایوان گریمور تلویزیونی می گوید:”انتخاب کرم پودر کیت میدلتون نیز از سبک های مات به مدل هایی با اتمام نمای ژاله ای و مرطوب تغییر پیدا کرده است.”

“نمای نهایی چنین کرم پودرهایی ظاهری جوان تر و پوست شاداب تر خواهد بود. هر گونه کرم پودری که ذرات انعکاس کننده نور داشته باشد، می تواند روی صورت نمای روشنی پدید آورد، حال چه به راستی پوست حاوی آن باشد یا خیر.”
رژگونه

در ادامه ی تغییرسبک آرایشی کیت میدلتون، به نظر می رسد وی اخیرا به جای استفاده از رژگونه های پودری از انواع کرمی آنها استفاده می کند. رژگونه کرمی ظاهری مرطوب روی پوست می گذارد.

کیت میدلتون

کیت با کرم پودر و رژگونه پودری در اکتبر سال ۲۰۱۵ (چپ) و استفاده از رژگونه کرمی و کرم پودر غیرمات در اوایل هفته گذشته

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3183

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0