تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

تمجیدهای قهرمانانه لادن مستوفی از پدرش در خندوانه + عکس

تمجیدهای قهرمانانه لادن مستوفی از پدرش در خندوانه + عکس

لادن مستوفی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته در برنامه خندوانه حاضر شد و شبی متفاوت را در این برنامه تجربه کرد.

تمجیدهای قهرمانانه لادن مستوفی از پدرش در خندوانه + عکس

بازی و گفتگوی متفاوت لادن مستوفی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان لادن مستوفی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود که با حضور در برنامه خندوانه شبی متفاوت را در این برنامه تجربه کرد.

لادن مستوفی بازیگری که با فیلم سینمایی روز واقعه پا به دنیای سینما گذاشت یکی از چهره هایی است که با بازی در سریال های تلویزیون به شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت. این بانوی هنرمند شب گذشته مهمان برنامه خندوانه شد.

لادن مستوفی مهمان برنامه خندوانه شد

لادن مستوفی بازیگر سریال پریا و خانه ای در تاریکی حضور در برنامه خندوانه را با یک تصویرسازی آغاز کرد و تماشاچیان خندوانه را به دوران نوستالژیک کودکی برد.

لادن مستوفی

حضور لادن مستوفی در برنامه خندوانه

رامبد جوان گفتگو با لادن مستوفی را با طرح سوالی از دوران کودکی خانم بازیگر آغاز کرد و بازیگر سریال پریا در این باره گفت :ما ۵ تا خواهر بودیم و من سومین بچه خانواده بودم که اختلاف سنی زیادی با دو خواهر بزرگ تر و دو خواهر کوچکترم داشتم و به همین سبب از بقیه تنهاتر بودم و پدرم اولین دوست صمیمی من بود و بیشتر وقتم را با حیوانات خانگی ام میگذراندم.

بازیگر سریال خانه ای در تاریکی ادامه داد:من بیشتر مدل پسرانه بزرگ شدم و علاقه زیاد پدرم به من جسارت انجام خیلی از کارها را به من میداد و آنقدر شیطنت داشتم که اگر یک روز به باغ پدری خارج از شهر به همراه پدرم میرفتم مادرم یک نفس راحت میکشید.

لادن مستوفی درباره نحوه تربیت پدرش گفت :پدرم همیشه به من میگفت که تو به عنوان یک دختر فرقی با پسرها نداری و باید خودت حق خودت را از اطرافیانت بگیری و هیچوقت برای گرفتن حقت به سراغ بقیه نباید بروی و این باعث شد که ما از ابتدا مستقل بار بیاییم.

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر سریال پریا

رامبد جوان از خانم بازیگر درباره بزگ ترین و غم انگیزترین حادثه زندگی اش پرسید و از او خواست نحوه برخورد با این موضوع را شرح دهد که لادن مستوفی گفت :من هم در زندگی با حوادث بزرگی مواجه شده ام اما تحمل کرده ام و وقتی درد خیلی زیاد میشود با خودم میگویم من میتوانم تحمل کنم ، وقتی یک روز تحمل کردم و نمردم پس باز هم میتوانم.

در این بخش از برنامه شاه حسینی به استودیو آمد و بازی بین رامبد جوان و لادن مستوفی انجام شد که در نهایت خانم بازیگر با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ رامبد جوان را برد.

مهم ترین اتفاقات زندگی لادن مستوفی در روز واقعه

رامبد جوان از لادن مستوفی درباره فیلم روزواقعه و رخدادادن مهم ترین اتفاقات زندگی اش در این فیلم پرسید و گفت :اغلب ما شما را با فیلم روز واقعه می شناسیم و این فیلم مهم ترین اتفاق زندگی شما یعنی ازدواج را برایتان رقم زد در این باره صحبت کنید.

بازیگر فیلم روز واقعه در این باره گفت :سن ۲۰ تا ۲۲ سالگی از سنین مهم در زندگی همه آدم هاست و من خیلی اتفاقی برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شدم و این انتخاب برای خودم هم غیرقابل باور بود، فیلمبرداری این فیلم از اواخر پاییز و اوایل زمستان سال ۷۲ تا فروردین سال ۷۳ ادامه داشت.

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر فیلم روز واقعه

لادن مستوفی درباره ازدواجش هم گفت :من و همسرم شهرام اسدی که کارگردان روز واقعه بود در این فیلم همدیگر را دیدیم و به نظر هم جذاب و جالب آمدیم و من بعد از مشورت با خانواده این تصمیم مهم را گرفتم و به نظرم به مانند شهرام اسدی در سینمای ما افراد انگشت شماری وجود دارد و من همیشه ایشان را تحسین میکنم .

در بخش های بعدی برنامه باز هم بازی میان لادن مستوفی و رامبد جوان انجام شد و در نهایت خانم بازیگر قول داد که برای بچه های کار مواد غذایی مقوی بخرد و برایشان ببرد و در بخش پایانی جمله ای خطاب به پدر و مادرش گفت و از بیماری آلزایمر و خصوصیات قهرمانانه پدرش صحبت کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=30966

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0