تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
0

آموزش خشک کردن سریع موهای فر

آموزش خشک کردن سریع موهای فر

خانم هایی که موهای فرفری دارند وقت زیادی برای خشک کردن موهایشان میگذارند, اما در مواقع ضروری چطور آن ها را سریع خشک کنند؟

آموزش خشک کردن سریع موهای فر

چگونه موهای فر را سریع خشک کنیم؟

اگر موهای فر (Hair curls) دارید و یا موهای خود را فر کرده اید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را خوانید. همه ی موها نیاز به مراقبت دارند ما در این بخش نحوه خشک کردن سریع موهای فر را آموزش می دهیم.

خانم هایی که موهای فر دارند عادت دارند بگذارند موهایشان خود به خود خشک شود. ولی هربار که با موهای خیس در هوای سرد از خانه بیرون می روید، علاوه بر مسائل دیگر، موهایتان را هم در معرض خطر یخ زدگی قرار خواهید داد. پس چطور وز شدگی مویتان را به حداقل برسانید، از آسیب حرارت جلوگیری کنید و درعین حال هم موهایتان را سریع خشک کنید؟ در ادامه راه حل مناسبی بسته به فرصتی که در صبح دارید پیدا خواهید کرد.

موهای فر

خشک کردن سریع موهای فر

اگر… یک ربع وقت دارید
تقریبا غیر ممکن است که موهای فر را در این زمان کوتاه کاملا خشک کنید، پس بهترین کار این است که از شب قبل آماده شوید. موهای فر را به صورت فرهای تخت روی سرتان سنجاق کنید. برای جلوگیری از وارفتگی یک روسری ابریشمی نیز سرتان کنید. موهای وزتر را می توانید بهم بتابید تا بافت فرشان باز شود و صبح فقط یک ربع یا کمتر وقت لازم خواهید داشت تا موهایتان را باز کنید و مرتب باشید.

اگر… نیم ساعت وقت دارید
وصل کردن یک پخش کننده ی باد به سر سشوار سریع ترین راه خشک کردن موهای فر قبل از بیرون رفتن در هوای سرد است. از هوای داغ برای خشک کردن پرهیز کنید، وگرنه موهایتان مثل یال سلطان جنگل از آب در خواهد آمد! در عوض موهایتان را وارونه تاب بدهید و از پخش کننده برای خشک کردن، حالت دادن به فر موها و حجم دادن بدون وز استفاده کنید. این همچنین گزینه ی خوبی ست برای کسانی که اغلب ورزش می کنند. فقط یک پخش کننده برای وصل کردن به سشوار رختکن باشگاهتان همراه داشته باشید.

و اگر… یک ساعت وقت دارید
درصورتی که مدل موهایتان بدون لمس و دست کاری به دست می آید، از سشوار کلاهی استفاده کنید. متاسفانه این وسیله جای زیادی می گیرد ولی یک خشک کن حرفه ای، وز مو را به حداقل می رساند، چرا که نیازی به لمس فرها در حین خشک کردنشان نیست. یک جنبه ی منفی این روش این است که خشک کردن کامل موهایتان، بسته به ضخامتشان، ممکن است چند ساعت طول بکشد!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3672

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0