تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

مهناز افشار سرمایه گذار فیلم بیگانه + عکس

مهناز افشار سرمایه گذار فیلم بیگانه +  عکس

فیلم سینمایی بیگانه با بازی مهناز افشار و امیر جعفری و با سرمایه گذاری مهناز افشار از این هفته اکران خود را در ۱۲ سالن سینمای تهران و سه سینما در شهرهای مشهد، رشت و اصفهان آغاز می کند.

مهناز افشار سرمایه گذار فیلم بیگانه + عکس

فیلم بیگانه به کارگردانی بهرام توکلی و با سرمایه گذاری مهناز افشار از ۱۲ آذرماه روی پرده ی سینماها خواهد رفت.

فیلم سینمایی بیگانه در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد. این فیلم، چند روز از زندگی خانواده ای که درگیر مشکلات روزمره خود هستند را روایت می کند که در این میان، فردی به این خانواده وارد می شود که خود درگیر مسائل مختلفی است.
 
پوستر بیگانه
 
پوستر فیلم بیگانه
 
به گفته ی سعید خانی (مدیر دفتر پخش نسیم صبا)، «بیگانه» قرار است از این هفته اکران خود را در ۱۲ سالن سینمای تهران و سه سینما در شهرهای مشهد، رشت و اصفهان آغاز کند و پس از آن به تدریج بر تعداد سینماهای آن افزوده خواهد شد.
در تهران، سینماهای آزادی، کورش، فرهنگ، ملت، اریکه ایرانیان، ایران، ماندانا، شکوفه و… این فیلم را در نخستین روزهای اکران آن نمایش می دهند.
 
 
پوستر فیلم بیگانه
 
مهناز افشار در فیلم سینمایی بیگانه
 
همچنین همزمان با اکران این فیلم، پوستر جدید بیگانه توسط محمد روح الامین طراحی شده است.
مهناز افشار ، امیر جعفری ، پانته آ بهرام و هومن برق نورد بازیگران این فیلم هستند که تهیه کنندگی اش را سعید ملکان برعهده داشته است.
 
مهناز افشار و پانته آ بهرام در فیلم بیگانه
 
مهناز افشار و پانته آ بهرام در فیلم سینمایی بیگانه
 
بیگانه یک درام اجتماعی است که از دغدغه های انسانهایی سخن می گوید که باید به جرم زندگی کردن تاوان هایی سخت به جامعه باز پس کنند ، حال انسانها برای یکدیگر نه تنها تیمار و مرهمی نیستند بلکه گردن بندی  هستند  که دائم بر سرنوشت انها اویزان است  و اطرافیان برای تخلیه عقده ها و چالش هایی که در زندگی ایجاد شده دست گرمی سهل الوصولی اند  و این ادم های پیرامون هستند که می توانند سنگینی این درونیات تلخ را عهده دار شوند حال در این میان ارتباطات  خونی و سببی فرقی نمی کند چه رابطه ای بین یک زن و شوهر باشد چه رابطه  بین دو خواهر و یا دو دوست.
بیگانه هفتمین فیلم بهرام توکلی است و او این روزها در لوکیشنی در تهران، مشغول ساخت فیلم جدیدش به نام من دیه گو مارادونا هستم است.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=90516

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0