تاریخ : سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
0

بازار خرید و فروش عمده کفش ایران

بازار خرید و فروش عمده کفش ایران

سایت علی ویترین در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و هدف آن تبلیغات و برندسازی تولید کنندگان کفش در داخل کشور می باشد.

بازار خرید و فروش عمده کفش ایران

ارتباط بدون واسطه با تولید کنندگان کفش

سایت علی ویترین به عنوان اولین سایت تخصصی کفش و صنایع وابسته چند زبانه در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود که هدف آن تبلیغات و برندسازی تولید کنندگان کفش در داخل کشور و بازارهای صادراتی انجام گرفت.
این سایت امکانات منحصر به فردی را برای آشنایی خریدارن عمده داخلی و صادراتی فراهم آورده است که از از جمله سهولت به روز رسانی سایت توسط خود تولید کنندگان و همچنین تیم پشتیبانی علی ویترین به صورت ۲۴ ساعته و قرار دادن چهرزبان در سایت با هدف استفاده خریداران داخلی و تجار کفش که شامل زبان های فارسی،عربی،روسی و انگلیسی می باشد.
در این سایت تولیدکنندگان کفش می توانند محصولات خود را وارد کرده و برای هر محصول جزییاتی را بنویسند که این جزییات شامل جنس رویه، آستر، زیره و سایزبندی ها و دیگر ویژگی ها نام برد که این جزییات برای آشنایی خریدار عمده با محصول در کنار مشاهده ی عکس های آن می باشد که این جزییات به صورت اتوماتیک به زبان های دیگر سایت ترجمه می شود.
خریداران عمده کفش
 
همچنین تولیدکنندگان هر کدام به صورت مجزا، صفحه ی اختصاصی دارند که در آن آدرس الکترونیکی اختصاصی تحت دامنه ی سایت علی ویترین به چهار زبان و راه راه های ارتباطی آن ها مثل شماره تماس،آدرس و کانال تلگرامی،صفحه ی اینستاگرام و وب سایت شخصی و همچنین تمام محصولات تولیدکننده در آن قرار می گیرد.
محصولات تولید کنندگان براساس رسته ی فعالیت وارد رسته ی فعالیت مرتبط می گردد که این صورت نمایش، خریداران عمده کفش داخلی و تجار کفش را در پیدا کردن محصول مورد نظر کمک می کند.
نام هر کدام از برندهایی که در سایت علی ویترین ثبت نام می کنند بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی در مرور گر ها به صورت بهینه شده می آید که این موضوع با هدف این طراحی شده تا زمانی که خریداری به دنبال برند خاصی باشد و نام برند را در مرور گر اینترنتی خود سرچ کند،صفحه ی برند و تولیدی مورد نظر و همچنین محصولات جدید آن را بتواند مشاهده نماید و بصورت مستقیم و بدون واسطه به تولیدکننده ی آن وصل شود.
تولید کنندگان کفش
 
از دیگر امکاناتی که در سایت علی ویترین برای بحث تبلیغات و برندینگ قرار گرفته،پنل اختصاصی برای هر برند می باشد که خودشان به پنل دسترسی داشته و می توانند در آن اطلاعات مجموعه را ویرایش و همچنین محصولات را اضافه و کم کنند و همچنین برای گرفتن بازخورد در پنل کاربری خود می توانند تعداد بازدیدی که از صفحه ی فروشگاه و تک تک محصولات انجام شده را مشاهده نمایند.
تولید کنندگان کفش
سایت علی ویترین از آغاز رونمایی خود در نمایشگاه امپکس در سال ۹۶، به دلیل این امکانات منحصر به فرد مورد توجه برندهای کفش در شهرهای مختلف بوده که حضور این برندها در رسته های مختلف کفش در شهرهای تهران،تبریز،قم،اصفهان و مشهد، گویای این مطلب می باشد.
سایت علی ویترین در سال ۹۷ با حضور در نمایشگاه الکامپ که مربوط به شرکت های استارت آپ در حوزه آی سی تی حضور پیدا کرده است.
سایت علی ویترین دارای رسته ی کلی محصولات کفش، مواد اولیه و خدمات تولید می باشد که در هر کدام در خود زیر دسته هایی را دارا می باشد. برای مثال در رسته ی محصولات کفش،انواع مختلف پایپوش گنجانده شده است که می توان به عنوان مثال کفش اسپرت و مجلسی مردانه و زنانه به تفکیک چرم و غیر چرم،پوتین،چکمه،صندل مردانه و زنانه و دمپایی و غیره می باشد.
در بخش بخش مواد اولیه زیر رسته های چسب،نخ،زیره و پاشنه و … و در بخش خدمات تولیدنیز دارای رسته های چاپ و گلدوزی و قالب و ماهیچه و .. می باشد.
مجموعه ی علی ویترین با دارا بودن کادر مجرب در زمینه ی برنامه نویسی و آی تی در هر دوره به صورت مستمر سایت خود را به روزرسانی می کند و خود را به نیاز تولیدکنندگان کفش و همچنین خریداران عمده ی کفش داخلی و تجار نزدیک می کند.
تولیدکنندگان کفش در ایران معمولا به صورت سنتی فعالیت می کنند و در بخش تبلیغات روال سنتی خود را دارند. که با گسترش اطلاعات و ارتباطات این تولیدکنندگان به موضوع برندسازی و اهمیت و ضرورت آن برای آینده ی حضور در این بازار و رقابت تنگاتنگ پی برده اند.
از شیوه های تبلیغات تخصصی در صنعت کفش می توان تبلیغات در مجلات،حضور در نمایشگاه های تخصصی نام برد.
از مجلات تخصصی در حوزه کفش می توان مجله ی صنعت کفش،مجله چرم و کفش،مجله کارآفرینان و مجله ی اخبارصنعت را نام برد.
میل به تبلیغات در مجلات با توجه به گسترش شیوه های ارتباطی آنلاین و همچنین افزایش قیمت کاغذ رو به کاهش است و برندهای کفشی و همچنین مخاطبان آن ها که خریداران عمده داخلی می باشند ترجیح می دهند که این برندها و محصولاتشان را در فضای مجازی و سایت های اینترنتی دنبال نمایند.
این برندها عموما به حضور در شبکه های مجازی رایگان و عمومی مثل تلگرام و اینستاگرام روی آورده اند که دسترسی آسان برای مخاطبان فراهم آورده است ولی ضعف این نوع تبلیغ عدم هماهنگی این شبکه ها با سیاست های کلی کشور و ترس از فیلترینگ می باشد و موجب شده که این نوع تبلیغ پایه های غیر قابل اتکایی برای تبلیغات تخصصی کفش باشند.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1569

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0