تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

پسری با چهره باورنکردنی شبیه عروسک کن

پسری با چهره باورنکردنی شبیه عروسک کن

جانی دیلن پسر جوانی است که با عمل های فراوان و هزینه زیاد چهره باورنکردنی برای خود ساخته تا شبیه عروسک کن باشد.

پسری با چهره باورنکردنی شبیه عروسک کن

پسری که خودش را شبیه عروسک کن میکند

این پسر ۲۷ ساله سعی کرد خود را به عروسک کن مذکر مجموعه باربی تبدیل کند. او میگوید این آرزوی دیرینه او بوده که به حقیقت پیوسته است.

جانی دیلن که خودش را «عروسک زنده کن» معرفی می کند می گوید هیچ چیزی حتی هشدارهای بهداشتی پزشکان نمی تواند او را از اینکه شبیه عروسک کن به نظر برسد بازدارد.

عروسک کن

عروسک زنده کن

 
او هرماه ۸۰۰ دلار خرج تزریق بوتاکس و فیلر می کند برای اینکه اینکه ظاهر پلاستیکی او خود را به این شکل حفظ کند.
 
جانی که در هنگ کنگ بزرگ شده اکنون در ونکوور زندگی می کند. او توضیح می دهد که وقتی ۵ ساله بوده اولین عروسک کن را می گیرد. یک مالیبو کن که موهای بلوند، چشمان آبی و مژه های مشکی داشته است. او بی عیب و نقص بودن را اولین بار که این عروسک را دیده در او یافته است.
 
این پسر ۲۷ ساله خود را برنزه کرده، همیشه ناخن های مانیکور شده و آرایش آراسته دارد و از لنزهای رنگی برای آبی کردن چشمانش استفاده می کند. او حدود دو سال پیش استفاده از فیلر را آغاز کرده و اکنون همه او را با لب های بزرگش می شناسند. هرچند هنوز از اندازه آن راضی نیست و سعی دارد بزرگترش کند. اخیرا دکتر به او گفته که فکر می کند لب های او واقعا بزرگ هستند و استفاده بیشتر از فیلر برایش خطرناک خواهد بود. اما او اعتقاد دارد افرادی با لب های بزرگتر از خودش دیده و تصمیم دارد پزشکش را عوض کند. جانی هیچ گاه بدون آرایش از خانه خارج نمی شود.
 
او از کودکی همیشه دوست داشته که یک عروسک کن باشد. علاقه او به آرایش از سنین جوانی آغاز شد و بعد از ترک دانشگاه به آموزشگاه آرایشگری رفت. واکنش والدین او به آرایش جانی خوب نبود و راضی نبودند به خصوص مادرش. او زودتر به مدرسه می رفت تا بتواند آرایش کند و قبل از آمدن به خانه آرایشش را می شست. درحال حاضر همه چیز خوب است. آن ها می دانند که آرایش چیزی است که او دوست دارد و با آن راحت تر است. بهترین دوست جانی «جاناتان» او را در این کار حمایت می کند و معتقد است که جانی الهام بخش است و نشان داده که خودتا بودن اهمیت دارد و باعث شادی واقعی می شود. او می گوید:«خانواده من ترجیح می دهند چهره طبیعی تر داشته باشم اما وقتی به آینه نگاه می کنم به نظر خودم فوق العاده هستم.»
 
جانی قصد دارد تحت جراحی پلاستیک قرار بگیرد تا چهره اش را عروسکی تر کند و می گوید:«من واکنش های زیادی را نسبت به صورتم دریافت می کنم اما معمولا مردم آن را دوست دارند.» خیلی ها هم از او متنفرند اما برایش اهمیتی ندارد که درباره او چه فکری می کنند.
 
 
 
عروسک کن

عکس جانی دیلن قبل از عمل

 
عروسک کن

پسر عروسکی با چهره باورنکردنی

 
عروسک کن

پسری شبیه عروسک کن

 
 
عروسک کن

تزریق بوتاکس و آرایش باورنکردنی این پسر

 
لنزهای رنگی
 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3159

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0