تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
1

آرایش و زیبایی به سبک یکتا ناصر

آرایش و زیبایی به سبک یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر جذاب و زیبای ایرانی اخیرا مدل آرایشی یک سالن زیبایی شده است و عکس هایی از میکاپ جدید و خاصش که زیبایی او را دو چندان کرده، در شبکه های اجتماعی انتشار کرد.

آرایش و زیبایی به سبک یکتا ناصر

سبک آرایش و زیبایی یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر توانمند سینما و تلویزیون ایران است که چهره خاص و زیبایی دارد. او همسر منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه، دل و… است که در اکثر کارهای او حضور دارد، یکتا ناصر در اولین همکاری اش با منوچهر هادی برنده ی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه شد.

این زوج هنرمند دارای فرزند دختری به نام سوفیا هستند. یکتا ناصر به تازگی به عنوان مدل آرایشی یک سالن زیبایی درخشید و عکس های متفاوت از میکاپ خود در شبکه های اجتماعی منتشر نمود. در این بخش از نمناک به بررسی سبک آرایش و زیبایی یکتا ناصر می پردازیم تا با نکات آرایشی که چهره ی او را در کار تبلیغاتی اش جذاب تر کرده بود آشنا شوید.

یکتا ناصر

به سبک یکتا ناصر آرایش کنید

زیبایی به مجموعه ای از خصوصیات گفته میشود که احساس خوشایندی را در ذهن به وجود آورند و باعث جذابیت شوند. هر فرد چهره متفاوتی دارد، برخی دارای چشمان درشت و برخی دیگر چشمانی ریز دارند.

آرایش ترمیمی نوعی آرایش است که با آن می توانید تمام عیوب صورتتان را بپوشانید و چهره ای زیبا و طبیعی داشته باشید، این نوع آرایش حالت طبیعی صورت را حفظ می کند و روی صورت جلب توجه نمی کند و اکثر بازیگران سعی می کنند از این نوع آرایش برای زیباتر شدن و پوشاندن عیوب صورتشان استفاده نمایند.

آرایش یکتا ناصر

آرایش چشمان یکتا ناصر

جالب است بدانید عمل زیبایی تنها محدود به عمل بینی نمی شود، این روزها برخی از خانم ها در مطبهای جراحی پلاستیک با هزینه های گزاف گوشه چشم ها را به بالا کشیده تا حالت گربه ای داشته باشد. این افراد به ” اختلال روانی بد ریختی ” مبتلا هستند و آن چنان از ظاهرشان گله مندند که به هیچ عنوان گوش شنوا ندارند.

یکتا ناصر چشمانی درشت و کشیده و روبه بالا به رنگ قهوه ای دارد، او هرگز عمل جراحی انجام نداده و با آرایش چشمان خود را زیباتر می کند. این ویژگی چشم های یکتا ناصر سبب شده که اکثر گریمورها از ترفندهای آرایشی استفاده کنند تا چشمان او زیباتر و گیراتر شود.

آرایشگران برای زیباتر شدن چشمان درشت مثل چشمان یکتا ناصر ابتدا از استخوان زیر ابرو تا زیر قوس ابرو را سایه روشن می زنند.

چشمان یکتا ناصر

آنها برای اینکه چشم ها بهترین حالت را داشته باشند، روی پلک ها را سایه کمرنگ می زنند و گوشه ی چشم را با ابزار آرایشی به سمت بالاتر میکشند تا جذابیت و سرزندگی چشم ها بیشتر شود.

گریمورها برای درشت شدن چشم ها و عمیق تر شدن نگاه فرد روی خط پلک ( چین خوردگی بالای پلک ) را سایه ای تیره تر از سایه روی پلک می زنند.

به طور کلی با خط چشم هم می توان چشم ها را ریزتر کرد و هم درشت تر، اگر خط چشمی کامل بکشید، یعنی از ابتدا تا انتهای چشم، چشم ها درشت تر جلوه می کنند.

در تصاویر تبلیغاتی جدیدی که یکتا ناصر در آن حضور داشت تاثیر سایه قهوه ای رنگ او به خوبی در چهره اش دیده میشد؛ هایلایت محو و یک دست در آرایش چشمان خانم بازیگر دلیل اصلی تفاوت چهره ی او و جذابیت بیشترش بود. اگر دقت کنید روشن بودن سایه در قسمت داخلی چشم بیشتر است و همین کشیدگی چشمان او را واضح تر کرده است.

آرایش چشم یکتا ناصر

شیوه آرایش ابروها به سبک یکتا ناصر

شیوه آرایش ابروها در این روزها متفاوت تر از دوران گذشته است. در قدیم ابروهای مرتب و باریک و بلند مد بود اما امروزه ابروهای پهن مد شده است بنابراین برخی از بازیگران حتی ابروهای خود را بر نداشته و حالت زیبایی به ابروانشان می دهند.

یکتا ناصر از بازیگرانی است که ابروهای پهن و بلندی دارد. این روزها آرایشگران برای آرایش ابروان پهن از محصولات آرایشی متنوعی مانند ریمل و ژل ابرو که در بازار هستند، استفاده می کنند.

کار ریمل ابرو پررنگ کردن و بالا نگه داشتن ابروهاست اما ژل ابرو فقط وظیفه بالا نگه داشتن ابروهایتان را دارد. در کنار ژل و ریمل ابرو، سایه و مداد ابرو نیز طرفداران خاص خود را دارد؛ اما بهترین محصول برای پر تر نشان دادن ابروهای طبیعی، سایه است.سایه ابرو برخلاف مداد میتواند به صورت یکنواخت و طبیعی ابروهای شما را پررنگ تر نشان دهد.

ابروهای یکتا ناصر

کوچکتر نشان دادن بینی با آرایش

همه به دنبال کوچک کردن بینی شان هستند حالا بعضی با جراحی و بعضی دیگر با گریم؛ یکتا ناصر جزو بازیگرانی است که بینی نسبتا بزرگی دارد و جراحی های رایج کوچک کردن بینی را انجام نداده است و اغلب با ترفندهای گریم در آن تغییر ایجاد می شود.

در عکسهای جدید یکتا ناصر بینی او باریک تر و کوچک تر به نظر میرسید که دلیلش استفاده ی زیرکانه از سایه کانتور به شیوه ای بود که در ادامه بخش دنیای مد نمناک گفته ایم. برای اینکه بینی کوچک تر و باریک تر جلوه کند، ترفندهای آرایشی زیر کمک کننده است:

  • برای بینی نیز از سایه کانتور گونه خود استفاده کنید. این کار را از گوشه درونی ابرو شروع کنید و تا انتهای هر دو طرف بینی ادامه دهید (البته یادتان باشد، ممکن است این استراتژی برای هر صورتی مناسب نباشد )
  • از بالا تا پایین تیغه بینی خود را هایلایت (روشن و برجسته) کنید.
  • در گریم برای بینی باید همیشه حتی برای رنگ های روشن نیز از محصولات مات استفاده کنید تا بینی تان زیاد به چشم نیاید منطقه برجسته T مانند بینی را درخشنده نکنید و خط فاصل بین این دو قسمت بینی را با استفاده از یک قلم مو محو کنید.

عکس میکاپ یکتا ناصر

زاویه دار نمودن صورت با آرایش

یکتا ناصر عکس های جدیدی از خودش منتشر کرده است که در آن با ظاهری جدید دیده می شود. این عکس ها سبب شده برخی از کاربران واکنش متفاوتی نشان دهند و او را به عمل زاویه سازی فک متهم نمایند.

زاویه سازی صورت یکی از اقدامات زیبایی متداول در این روزهاست و در آن کشش پوست در تمام نقاط پوست ایجاد می گردد. در زاویه سازی صورت، نقاط بالایی صورت مانند اطراف چشم ها و گونه ها باید پرتر نشان داده شوند و در قسمت چانه باریک و کشیده تر شوند. به نحوی می توان گفت صورت به شکل یک مثلث برعکس می شود.

یکتا ناصر با انتشار عکسی قدیمی از خود بیان کرد، آن روزها زیبایی تعریف متفاوتی داشت و عمل زاویه دار کردن صورت نه وجود داشت ونه اصلاً مد بود و داشتن صورتی هر چه بیضی تر و گردتر از عناصر زیبایی شناسانه به حساب می آمد.

عکس قدیمی یکتا ناصر

او نوشت، این عکس خیلی برایم خاطره انگیز و نادر است چون هم این فک همیشه دردسر ساز در آن مشخص است (تاروزی که مد نبود خودم دوستش نداشتم حالا هم که ظاهراً خوب است متهمم به عملش ). امیداورم هر کسی هر چیزی دارد یک روز مد شود و هر کس هر چیزی ندارد به زودی از مد بیفتد.

برای آنگه صورت زاویه داری مثل یکتا ناصر داشته باشید در گریم برای زاویه سازی صورت و کانتور، از زیر فک تا امتداد خط فک از سایه تیره تری استفاده کنید و این کار را تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه دهید. برای اینکه این خط دیده نشود با یک قلم موی تمیز زیر فک و گردن را برس بزنید تا یکدست شود.

سپس بالای خط فک را هایلایت و برجسته کرده و با دقت با نواحی اطرافش همرنگ کنید اما اطراف چانه این کار را ادامه ندهید چون شما می خواهید دوطرف فک پایین را برجسته کنید. یادتان باشد اگر تمام نواحی چانه را هایلایت کنید، باعث می شود چانه شما بزرگ تر به نظر برسد و حتی به سمت جلو کشیده شود.

زاویه فک یکتا ناصر

برجسته نمودن گونه به روش آرایشی یکتا ناصر

گونه برجسته یکی از ویژگی های زیبایی محسوب می شود. برای برجسته نمودن گونه ها گریمورهای بازیگران از ترفندهای آرایشی استفاده می کنند. یکتا ناصر از جمله بازیگرانی است که از آرایش برای برجسته نمودن گونه هایش استفاده می کند.

برای برجسته سازی گونه ها با استفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه کانتور تیره زیر استخوان گونه را رنگ بزنید. توصیه ما این است که از رنگ برنز یا قهوه ای ملایم برای این قسمت استفاده کنید.

بالای قسمت هایی را که تیره کردید، هم برای متعادل کردن و هم برای اینکه گونه ها برجسته تر به نظر بیایند، هایلایت کنید. در این تکنیک گریم بعد از تیره کردن زیر گونه سعی کنید استخوان های گونه خود را برجسته تر کنید، برای این کار با استفاده از قلم مو، رنگ براق و درخشنده یا سایه روشنی را در امتداد استخوان های گونه بزنید و بعد با برس خطوط را محو کنید.

تبلیغ یکتا ناصر

آرایش لب

یکی از آیتم های مهم آرایش که در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد، آرایش لب است. داشتن لب های برجسته و پر می تواند چهره شما را زیباتر و جذاب تر نشان دهد. با استفاده از اصول گریم می توانید لب های خود را بزرگتر و حتی برجسته تر مانند لبان یکتا ناصر نشان دهید.

  • با استفاده از کرم پودر لب تان را بپوشانید.
  • خط لب را به آرامی و ابتدا دور تا دور لب تان بکشید و سپس به قسمت های داخلی لب هم گسترش دهید.
  • رنگ خط لب شما بهتر است یک درجه تیره تر از رنگ رژ شما باشد.
  • بهتر است فاصله خط واقعی لب شما با خطی که می کشید فاصله زیادی نداشته باشد.
  • در آرایش لب تان از سایه روشن استفاده کنید. اطراف و حدود مرزهای لب، رنگ تیره تر و هرچه به مرکز لب نزدیک می شوید روشن تر شود.
  • در انتهای کار از یک برق لب استفاده کنید زیرا براقی لب شما باعث برجسته و بزرگ تر به نظر رسیدن لب می شود.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5150

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0