تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

ساخت سریال محکومین با ۴۴۴ بازیگر و ۲۵۰ لوکیشن!

ساخت سریال محکومین با ۴۴۴ بازیگر و ۲۵۰ لوکیشن!

سریال محکومین با بازی لیلا زارع در نقش اصلی یکی از پربازیگرترین سریال های صدا و سیما است که با ۴۴۴ بازیگر و ۲۵۰ لوکیشن جلوی دوربین رفت.

ساخت سریال محکومین با ۴۴۴ بازیگر و ۲۵۰ لوکیشن!

سریال محکومین پربازیگرترین سریال صدا و سیما

شبکه یک سیما از شنبه گذشته سریال جدیدی را روی آنتن برده است. سریال محکومین با بازی بازیگران سرشناس کشورمان از دوم دی ماه در شبکه یک سیما در حال پخش است. این سریال با تعداد زیادی بازیگر و لوکیشن جلوی دوربین رفت و به موضوع مجازات جایگزین پرداخت. تهیه کننده سریال محکومین درباره سختی های ساخت این سریال میگوید.

آیا سریال محکومین مورد استقبال واقع شد

بهروز مفید تهیه کننده سریال محکومین درباره استقبال از این اثر گفت:برای این که به یک برآورد کلی از میزان استقبال مردمی برسیم با پخش ۵ قسمت بسیار زود است اما در هم کلامی با اطرافیان، آنان سریال را دوست دارند.
وی درباره چگونگی رسیدن به ایده و موضوع سریال محکومین اظهار کرد:موضوع سریال “محکومین” یعنی مجازات جایگزین موضوعی نو است. طرح و ایده این اثر را به سازمان صدا و سیما ارائه دادم که شبکه یک استقبال کرد، پای تولید محکومین ایستاد و از آن به خوبی حمایت کرد. ما نیز نگارش و تولید اثر را شروع کردیم. قانون مجازات جایگزین در سال ۹۴ تصویب شده است و فکر می کنم با این سریال فرهنگ سازی خوبی برای مخاطبان ایجاد شود.
تهیه کننده “هشت و نیم دقیقه” ادامه داد:ایده ام با همکاری محمد عبدی، طلا معتضدی و حسین قناعت نوشته شد. محکومین در ۳۰ داستان کنار موضوع مجازات اصلی در هر قسمت به یک مقوله اجتماعی هم می پردازد.

لیلا زارع

لیلا زارع در سریال محکومین

وی به سختی های تولید سریال “محکومین” با توجه به اپیزودیک بودن آن اشاره کرد و افزود:شرایط دشواری را در ساخت پشت سر گذاشتیم. این سریال مانند ۳۰ تله فیلم بود و برای فیلمبرداری هر هفته باید وارد یک فضای داستانی جدید می شدیم بنابراین ساخت اثر نیازمند پیش تولید و لوکیشن های متعدد بود. ۲۵۰ لوکیشن و ۴۴۴ بازیگر از ناشناخته تا شاخص در این سریال حضور داشتند و حدود ۱۰ ماه به این کار مشغول بودیم.
این تهیه کننده خاطرنشان کرد:امیدوارم استقبال از “محکومین” با توجه به متفاوت بودن موضوع، لوکیشن ها و فضاسازی های فرهنگی آن ادامه دار و بیش از پیش باشد و شاهد فرهنگ سازی با این سریال باشیم.

موضوع سریال محکومین مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده است تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. این سریال با دو کارگردان تولید شد و تصویربرداری تیم حسین قناعت ۱۳ آذر به اتمام رسید.

این مجموعه هر شب به غیر از پنجشنبه ها بعد از بخش خبری ساعت ۲۱ از شبکه یک پخش میشود. سالار عقیلی هم تیتراژ پایانی سریال محکومین را با شعری از عبدالجبار کاکایی و موسیقی مسعود سخاوت خوانده است.

لیلا زارع

لیلا زارع در نمایی از سریال محکومین

لیلا زارع و سپیده خداوردی بازیگران ثابت این مجموعه پر بازیگر هستند.

مجموعه تلویزیونی محکومین کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای از شنبه دوم دی ماه روی آنتن رفت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26309

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0