تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

منوچهر هادی با بهترین سریالش به تلویزیون می آید

منوچهر هادی با بهترین سریالش به تلویزیون می آید

منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه با انتشار پستی در اینستاگرامش از پایان تصویربرداری سریال پاهای بیقرار تا دو ماه آینده خبر داد.

منوچهر هادی با بهترین سریالش به تلویزیون می آید

سریال جدید منوچهر هادی برای تلویزیون

منوچهر هادی کارگردان جوانی که با سریال دختران حوا و خداحافظ بچه وارد دنیای تلویزیون شد به سرعت توانست جای پای محکمی در تلویزیون و سینما باز کند و با ساخت فیلم هایی چون من سالوادور نیستم ، کارگر ساده نیازمندیم و آینه بغل در چند سال اخیر به یکی از کارگردان های فعال سینما تبدیل شد.

سریال عاشقانه او در شبکه نمایش خاگی نیز با استقبال های زیادی همراه بود و این کارگردان جوان چندماهی است که مشغول ساخت سریال جدیدش به عنوان پاهای بیقرار است.

سریال پاهای بیقرار منوچهر هادی در تلویزیون

منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان با سریال جدیدش به تلویزیون می آید. سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی ، سریالی برای شبکه پنج سیما است که با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفته است. کارگردان سریال عاشقانه با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره روند ساخت پاهای بیقرار نوشت و از این سریال به عنوان بهترین سریالش نام برد.

منوچهر هادی

خبرهایی جدید از سریال پاهای بیقرار منوچهر هادی

منوچهر هادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:تا دوماه آینده سریال پاهای بیقرار که بی شک بهترین و کاملترین سریال من در تلویزیون میباشد به اتمام خواهد رسید. بسیار گروه درجه یک وهمراهی کنارم هستند. بچه هایی که با سخت ترین شرایط و ظالمانه ترین برخورد از سمت سازمان که بی توجه به معیشت عوامل در پرداختها عمل کرد، به کارشان ادامه می دهند.ممنونم از شما عوامل با غیرتم که با عشق و بدون دستمزد سر وقت همراهم هستید.

منوچهر هادی

سریال پاهای بیقرار منوچهر هادی با بازی حمید گودرزی و آرش مجیدی

تصویربرداری سریال پاهای بیقرار از مردادماه سال گذشته آغاز شده است و فیلمنامه سریال پاهای بیقرار به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این سریال در ۲ فصل و ۳ فاز تصویربرداری می شود.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی ، پانته آ بهرام، مسعود رایگان ، مهرانه مهین ترابی ، شاهرخ استخری و مسعود دلخواه و …. بازیگران سریال پاهای بیقرار را تشکیل میدهند.

سریال پاهای بیقرار

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار 

پاهای بیقرار در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد. پاهای بیقرار مجموعه ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

سریال پاهای بیقرار

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی سریالی پربازیگر است که در سه فصل درحال ساخت است و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27282

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0