تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
2

گریم جالب مهران مدیری برای فیلم کمال تبریزی! + عکس

گریم جالب مهران مدیری برای فیلم کمال تبریزی! + عکس

کمال تبریزی کارگردان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از گریم جالب و متفاوت مهران مدیری در فیلم جدیدش به روز کرد.

گریم جالب مهران مدیری برای فیلم کمال تبریزی! + عکس

مهران مدیری با گریمی متفاوت در یک فیلم

کمال تبریزی کارگردانی که در کارنامه هنری اش سابقه ساخت فیلم هایی چون مهر مادری ، مارمولک ، یک تکه نان و سرزمین مادری را دارد در جدیدترین ساخته سینمایی اش به عنوان ما همه با هم همستیم با مهران مدیری همکاری میکند.

این کارگردان کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از تست گریم مهران مدیری در جدیدترین ساخته سینمایی اش رونمایی کرد.

مهران مدیری با گریمی متفاوت در فیلم جدید کمال تبریزی

در فیلم ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی ، بازیگرانی چون پژمان جمشیدی ، ویشکا آسایش و محمدرضا گلزار حضور دارند.

مهران مدیری

مهران مدیری در فیلم ما همه با هم هستیم

کمال تبریزی با انتشار این عکس نوشت:تست گریم مهران مدیری در فیلم ما همه با هم هستیم…

مهران مدیری بعد از فیلم سینمایی همیشه پای یک زن در میان است برای دومین بار با کمال تبریزی در کمدی ما همه با هم هستیم همکاری میکند.

کمال تبریزی

کمال تبریزی کارگردان ما همه با هم هستیم

فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی با نام قبلی ول شدگان در رسانه ها مطرح شد اما در نهایت این فیلم با عنوان ما همه با هم هستیم توانست پروانه ساخت بگیرد.

لوون هفتوان بازیگر ارمنی کشورمان که سابقه همکاری با ویشکا آسایش را در دراکولا دارد قرار بود یکی از بازیگران این فیلم سینمایی باشد اما اجل مهلتش نداد و به دیار باقی شتافت.

کمال تبریزی با انتشار عکسی از حسرت بزرگی که برای بازی لوون هفتوان در فیلم جدیدش دارد گفت و از تست گریم این بازیگر رونمایی کرد.

لوون هفتوان

تست گریم لوون هفتوان در فیلم کمال تبریزی پیش از فوتش

کمال تبریزی با انتشار این عکس نوشت :لوون هفتوان مهربان چند روز قبل از پر کشیدن با ما قرار تست گریم داشت ! با شوق بسیارش ما را شاد کرد و رفت ! هنگام رفتن گفت که حتما باید برای نقشی که به او پیشنهاد کردیم سری به یکی از آرامگاه های نزدیک شهر بزند !!! تا نقشش را که یک غسال شوخ طبع بود به خوبی ایفا کند ! روحش شاد …

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27054

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0