تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!

مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!

روز گذشته خبری در رسانه های منتشر شد و حکایت از این داشت که مهران مدیری مجری برنامه هفت در ایام جشنواره فجر است اما این خبر فورا توسط مدیر برنامه های مهران مدیری تکذیب شد.

مهران مدیری برنامه هفت را اجرا میکند؟!

اجرای مهران مدیری در برنامه هفت تکذیب شد

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که حسابی جنجال برانگیز بود و حکایت از اجرای مهران مدیری در برنامه هفت داشت. در این خبر آمده بود با انصراف محمدرضا شهیدی فر اجرای برنامه هفت به مهران مدیری رسید. انتشار این خبر مدیر برنامه های مهران مدیری را به واکنش واداشت .

مدیر برنامه های مهران مدیری خبر اجرای او در برنامه هفت را تکذیب کرد

وفا ملک زاده مدیر برنامه هایمهران مدیری، درباره خبر اجرای برنامه هفت توسط مهران مدیری گفت:این خبر صحت ندارد و اصلا قرار نیست آقای مدیری اجرای برنامه هفت را برعهده داشته باشد.

مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه هفت

وی افزود:ایشان در حال حاضر مشغول ضبط برنامه دورهمی هستند و در همین برنامه به اندازه کافی مشغله دارند.

گفتنی است؛ امروز در برخی رسانه ها اعلام شده بود، قرار است مهران مدیری در زمان جشنواره فیلم فجر و به مدت ۱۰ شب اجرای برنامه سینمایی هفت در شبکه سه سیما را برعهده داشته باشد و ۱۰۰ میلیون تومان هم دستمزد بگیرد!

زمان پخش سری جدید برنامه هفت

برنامه هفت که مدتی پیش با اجرای بهروز افخمی و مسعود فراستی روی آنتن شبکه سه سیما رفته بود پس از مدتی توقف در پخش همزمان با آغاز جشنواره فجر روی آنتن میرود. سید مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، درخصوص زمان پخش برنامه تلویزیونی هفت گفت:برنامه «هفت» با تهیه کنندگی سعید پروینی، با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود. عوامل تولید آن در حال حاضر مشغول آماده سازی جهت اجرایی شدن برنامه هستند.

وی در خصوص مجری برنامه خاطرنشان کرد:چندین مجری برای این برنامه انتخاب شدند که انتخاب نهایی آنها را به تهیه کننده برنامه سپرده ام.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26360

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0