تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در مراسم عید پاک + تصاویر

ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در مراسم عید پاک + تصاویر

ملانیا و ترامپ به همراه پسر کوچکشان در مراسم روز عید پاک در مقابل جمعیتی از مردم آمریکا ایستاده بودند ، ملانیا سعی داشت با یک حرکت پنهانی نکته ای را به ترامپ یادآوری کند که سوژه شد.

ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در مراسم عید پاک + تصاویر

حرکت مخفیانه ملانیا برای یادآوری نکته ای به دونالد ترامپ

به گزارش دیلی میل دونالد ترامپ و همسرش ملانیا میزبان جمعیتی از مردم و مسئولان در روز عید پاک بودند که فراموش کاری و بی دقتی آقای رئیس جمهور بانوی اول را مجبور به انجام یک حرکت تقریبا پنهانی کرد اما از انجایی که هیچ حرکتی از لنز دوربین ها پنهان نمی ماند در عرض مدت کوتاهی نه تنها مردم حاضر در مراسم بلکه بسیاری از مردم جهان متوجه ان شدند.

 بخشی از این مراسم پخش سرود ملی بود که بایستی تمام حاضرین هنگام شنیدن آن دست چپشان را روی سینه قرار می دادند ، تا اینجا مشکلی نبود همه دست روی سینه آماده بودند.

سرود که اجرا شد رئیس جمهور آمریکا “دونالد ترامپ” مثل همیشه با لبخندی ملیح و چهره ای خونسرد ایستاده بود اما مشخص بود که حواسش آنقدر ها هم جمع نیست چرا که فراموش کرده بود دست به روی سینه با ایستد.

ملانیا به محض آنکه متوجه این بی حواسی همسرش شد سعی کرد او را متوجه کند.

تصاویر منتشر شده در دیلی میل مبنی بر حواس پرتی ترامپ و تلاش ملانیا برای یادآوری

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ

در ویدئوهای منتشر شده کاملا به طور واضح دیده می شود که ملانیا با دست راستش به ترامپ چندین بار ضربه می زند تا سریعتر ژست خود را تغییر دهد.

دیلی میل نوشت:هرچند ملانیا سعی کرد بدون آنکه تغییری در چهره اش ایجاد شود و با تمام مهارت زنانه خود تلاش کرد تا توجه کسی جلب نشود اما حرکت قایمکی او شکار دوربین ها شد.

بهتر است ملانیا از این به بعد قبل از مراسم یکبار در خانه تمامی حرکات و قوانین احتمالی را به دونالد ترامپ یاداوری کند چون از آنجا که پیداست ترامپ رئیس جمهور در این مراسم حواسش جای دیگری است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48217

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0