تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
4

اولین فیلم میلاد صدرعاملی با برانکو کلید خورد!

اولین فیلم میلاد صدرعاملی با برانکو کلید خورد!

اولین فیلم میلاد صدرعاملی به تهیه کنندگی رسول صدرعاملی با برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس کلید خورد.

اولین فیلم میلاد صدرعاملی با برانکو کلید خورد!

فیلم میلاد صدرعاملی با برانکو آغاز شد

میلاد صدرعاملی در اولین تجربه سینمایی اش با حضور بهرام رادان ، مهرداد صدیقیان و محمدرضا غفاری از تهیه کنندگی رسول صدرعاملی نیز بهره مند میشود . اولین فیلم میلاد صدرعاملی با حضور برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کلید خورد.

برانکو ایوانکوویچ مربی فوتبال فیلم سونامی اولین تجربه سینمایی میلاد صدرعاملی را در کنار سینماگرانی چون هارون یشایایی، کیومرث پوراحمد و علی سرتیپی کلید زد.

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی سونامی اولین ساخته میلاد صدرعاملی روز گذشته ۱۵ فروردین در لوکیشنی در شهرک غرب کلید خورد.

بازیگران فیلم سونامی اولین فیلم میلاد صدرعاملی

رسول صدرعاملی تهیه کنندگی و فرزندش میلاد صدرعاملی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و در آن بازیگرانی از جمله بهرام رادان، محمدرضا غفاری، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاعی نوری و فرشته حسینی بازی می کنند.

 فیلم میلاد صدرعاملی

برانکو آغاز فیلم میلاد صدرعاملی را کلید زد

از جمله بازیگرانی که روز گذشته در این مراسم افتتاحیه حضور داشتند مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری و فرشته حسینی بودند و فیلم با سکانسی از حضور صدیقیان و حسینی بازیگر افغانستانی در مقابل دوربین کلید خورد.

این سکانس در لوکیشنی داخلی در مجتمعی واقع در شهرک غرب ضبط شد و چند تن از سینماگران از جمله هارون یشایایی، کیومرث پوراحمد، علی سرتیپی و دانش اقباشاوی در این مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

این سکانس را برانکو ایوانکوویچ کلید زد که با گفتن «سه، دو، یک، حرکت» و همچنین کات دادن به نوعی آغاز فیلم را کارگردانی کرد.

 فیلم میلاد صدرعاملی

فیلم میلاد صدرعاملی با نام سونامی کلید خورد

میلاد صدرعاملی پیش از این مستندی را درباره زندگی شخصی برانکو ایوانکوویچ ساخته بود و «سونامی» اولین سینمایی وی است که یک درام ورزشی محسوب می شود.

با پیوستن علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی ور و فرشته حسینی فهرست بازیگران سونامی کامل شد. پیش از این حضور بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و محمدرضا غفاری در این فیلم قطعی شده بود.

فیلم میلاد صدرعاملی

فیلم میلاد صدرعاملی با حضور برانکو

این فیلم به نویسندگی علی اصغری و میلاد صدرعاملی و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی یک درام ورزشی است و به موضوع چالش های رقابتی ورزشکاران می پردازد. محوریت داستان فیلمنامه درباره زندگی یک تکواندوکار است که در ادامه با اتفاقات مختلفی روبرو می شود.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27186

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0